"M jak miłość"". Nie do wiary, co Andrzej zrobi Magdzie. Oj, będzie się działo

W życiu bohaterów "M jak miłość" prawdziwa sinusoida. Scenarzyści nie oszczędzili nawet tak zgranej pary jak Andrzej i Magda. Nad małżeństwem Budzyńskich zawisną ciemne chmury.

Więcej informacji na temat popularnych polskich seriali znajdziecie stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Bohaterowie "M jak miłość" przeżywają ostatnio mnóstwo miłosnych zawirowań. Pisaliśmy już, że małżeństwu Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) zagrozi inny mężczyzna. Teraz okazuje się, że kryzys pojawi się także w związku Andrzeja (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Budzyński zdradzi żonę z koleżanką z branży.

'Siódme niebo'W "Siódmym niebie" wiedli idealne życie, a w rzeczywistości? Nie do końca

"M jak miłość". Co wydarzy się 1653. odcinku?

Według "Świata Seriali" w 1653. odcinku "M jak miłość" dojdzie do zdrady. Andrzej, Kamil (Marcin Bosak) i Adam (Jacek Kopczyński) udadzą się na wyjazd służbowy. Na konferencji poznają dwie atrakcyjne prawniczki, Julię Malicką (Marta Chodorowska) i Sylwię Kostecką (Hanna Turnau). Werner, który marzy o znalezieniu drugiej połówki, zacznie flirtować z kobietami. Niestety, Malicka nie będzie w dobrym nastroju. Koleżanka z branży zwierzy się Andrzejowi, że jej mąż zażądał rozwodu. Po konferencji prawnicy będą odpoczywać przy drinku. Przygnębiona Julia niespodziewanie pocałuje Andrzeja, po czym szybko zakończy imprezę i wróci do hotelowego pokoju. Niespodziewanie do jej drzwi zapuka Budzyński. Mężczyzna przyjdzie zwrócić torebkę, którą koleżanka zostawiła przy barze. Mąż Magdy nieoczekiwanie spędzi noc z piękną prawniczką. Rano obudzi się w łóżku Malickiej. Czy zdrada Andrzeja zniszczy jego małżeństwo?

Michał Wiśniewski"Twoja twarz brzmi znajomo". Michał Wiśniewski znika z jury. Wiemy, kto go zastąpi

1653. odcinek "M jak miłość" pojawi się na antenie TVP 2 we wtorek, 12 kwietnia, o godzinie 20.55.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: