Więcej ciekawostek na temat życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.
Marta i Paweł spotkali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Chociaż mężczyzna zaprosił do gospodarstwa więcej kandydatek, to było jasne, że między nim a Martą od razu zaiskrzyło. Finalnie para postanowiła dalej rozwijać swoją relację. Teraz są na etapie planowania ślubu i oczekują pierwszego wspólnego dziecka. Ostatnio wzięli udział w uroczystej gali, na której Paweł otrzymał wyróżnienie jako rolnik. Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół.
Marta pochwaliła się zdjęciami z Pawłem z ważnego wyjścia. Oboje wystroili się, bo Bodzianny został finalistą ogólnopolskiego konkursu "Rolnik-Farmer Roku". Kobieta nie szczędziła pochwał narzeczonemu.
Kochanie, jestem z ciebie bardzo dumna. Imponujące i piękne jest to, z jaką pasją i zaangażowaniem zająłeś się zupełnie nieznaną dla siebie wcześniej branżą i jak z czterech krów rzadkiej w Polsce rasy highland powiększyłeś stado do prawie setki! - napisała dumna narzeczona na Instagramie.
Dodała, że w idealnym świecie "powinni istnieć tylko tacy hodowcy". Para zapozowała także do wspólnych zdjęć. Marta wybrała na ten wieczór czarną koronkową sukienkę i szpilki.
Fani pospieszyli z gratulacjami. Zwrócili też uwagę na wygląd Maty. Ich zdaniem, na jego podstawie można już określić płeć dziecka.
Moje wielkie gratulacje!
Paweł, jesteś wielki! Gratulacje, tak trzymaj! Martusia przy tobie rozkwita, wczoraj wyglądała zjawiskowo. Ciąża jej służy, to będzie chłopak - czytamy w komentarzach pod zdjęciami z imprezy.
Czy spostrzegawczy fani mają rację? Na odpowiedź trzeba będzie jeszcze poczekać. Na razie Marta i Paweł nie zdradzają płci potomka.
Tą stylizacją księżna Kate przekazała wszystko. "Przyszła królowa nie potrzebuje..."
Jennifer Lopez o włos od wpadki. W ostatniej chwili uratował ją ochroniarz
Doda upamiętniła rzeź wołyńską. Padły gorzkie słowa o "pluciu w twarz naszej przeszłości"
Ostrowska-Królikowska przekazała wieści ws. 19-letniego syna. "Jesteśmy bardzo dumni"
Wrze w komentarzach po koncercie TVP w Ełku. Jeden występ wywołał skrajne emocje
Haaland zjada sześć tysięcy kalorii dziennie. Dietetyk: Nic, tylko brać przykład
To dlatego Grażyna Torbicka odeszła z TVP. Padły mocne słowa
Nowe kadry z "Rancza". Tak wygląda teraz Wioletka. Internauci w szoku
Wiśniewski zamieszkał z mamą. Przyznaje: To nie robi dobrze związkowi