"Rolnik szuka żony". Marta pozuje w eleganckiej sukience. Fani wyłapali szczegół i przewidują płeć dziecka

Marta i Paweł z programu "Rolnik szuka żony" spodziewają się dziecka. Na ostatnim wyjściu zadali szyku, a fani zaczęli zgadywać płeć ich potomka.

Więcej ciekawostek na temat życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marta i Paweł spotkali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Chociaż mężczyzna zaprosił do gospodarstwa więcej kandydatek, to było jasne, że między nim a Martą od razu zaiskrzyło. Finalnie para postanowiła dalej rozwijać swoją relację. Teraz są na etapie planowania ślubu i oczekują pierwszego wspólnego dziecka. Ostatnio wzięli udział w uroczystej gali, na której Paweł otrzymał wyróżnienie jako rolnik. Fani zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Osd bogini po antyreklamę chirurgii plastycznejOd pięknych kobiet do ofiar medycyny estetycznej. Straciły kontrolę nad wyglądem

"Rolnik szuka żony". Fani zgadują, jakiej płci będzie dziecko Marty i Pawła

Marta pochwaliła się zdjęciami z Pawłem z ważnego wyjścia. Oboje wystroili się, bo Bodzianny został finalistą ogólnopolskiego konkursu "Rolnik-Farmer Roku". Kobieta nie szczędziła pochwał narzeczonemu.

Kochanie, jestem z ciebie bardzo dumna. Imponujące i piękne jest to, z jaką pasją i zaangażowaniem zająłeś się zupełnie nieznaną dla siebie wcześniej branżą i jak z czterech krów rzadkiej w Polsce rasy highland powiększyłeś stado do prawie setki! - napisała dumna narzeczona na Instagramie.

Dodała, że w idealnym świecie "powinni istnieć tylko tacy hodowcy". Para zapozowała także do wspólnych zdjęć. Marta wybrała na ten wieczór czarną koronkową sukienkę i szpilki.

 

Fani pospieszyli z gratulacjami. Zwrócili też uwagę na wygląd Maty. Ich zdaniem, na jego podstawie można już określić płeć dziecka.

Moje wielkie gratulacje!
Paweł, jesteś wielki! Gratulacje, tak trzymaj! Martusia przy tobie rozkwita, wczoraj wyglądała zjawiskowo. Ciąża jej służy, to będzie chłopak - czytamy w komentarzach pod zdjęciami z imprezy.

Kamila Boś"Rolnik szuka żony". Kamila od pieczarek nie jest już sama? Rozwiała wątpliwości

Czy spostrzegawczy fani mają rację? Na odpowiedź trzeba będzie jeszcze poczekać. Na razie Marta i Paweł nie zdradzają płci potomka.

Więcej o: