"Milionerzy". Co łączy trylinkę z komórką plastra miodu? Publiczność miała rację

W 460. odcinku "Milionerów" padło pytanie związane z tajemniczymi trylinkami i plastrami miodu. Uczestnik skorzystał z pomocy publiczności. Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na pytanie "Co łączy trylinkę z komórką plastra miodu?"

Więcej o teleturnieju "Milionerzy" znajdziesz na Gazeta.pl

W 460. odcinku programu "Milionerzy" z szansy na wielką wygraną skorzystał pan Artur. Jak brzmiało pytanie za dziesięć tysięcy złotych? 

Zobacz wideo Zofia Zborowska zdradza, ile schudła po ciąży. Wystarczyła zmiana kilku nawyków

"Milionerzy". Co łączy trylinkę z komórką plastra miodu?

Uczestnik miał bardzo dobrą passę podczas występu w "Milionerach". Trudności pojawiły się przy pytaniu za dziesięć tysięcy złotych. Pan Artur usłyszał od Huberta Urbańskiego następujące pytanie: Co łączy trylinkę z komórką plastra miodu?. 

Odpowiedzi były następujące: 

A. sześciokątny kształt

B. kremowy kolor

C. budują je pszczoły

D. zrobione są z wosku

"Milionerzy". Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na pytanie: Co łączy trylinkę z komórką plastra miodu?

Pan Artur od razu przyznał, że nie ma pojęcia czym jest trylinka. Próbował znaleźć jakiekolwiek powiązania, ale nie chciał niepotrzebnie przedłużać gry. Postanowił poprosić o pomoc publiczność, która okazała się być niezawodna.

Być może publiczność będzie bardziej wiedziała czym jest trylinka, bo ja nie mam pojęcia - Pan Artur poprosił o wykorzystanie jednego z  kół ratunkowych.

Trylinka to płyty betonowe o sześciokątnym kształcie używane do budowy parkingów lub tymczasowych dróg. Poprawna odpowiedź na pytanie "Co łączy trylinkę z komórką plastra miodu?" to A

"Milionerzy". Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zaliczyli wpadkę w Walentynkowym odcinku

W specjalnym odcinku "Milionerów" wzięli udział Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Prezenterzy TVN usłyszeli od Huberta Urbańskiego pytanie, które dotyczyło królowej Elżbiety. Uczestnicy po dłuższej chwili zastanowienia stwierdzili, że głowa rodziny królewskiej 30 listopada przestała panować nad Szkocją. Widzowie byli oburzeni brakiem wiedzy, z czego później tłumaczył się Filip Chajzer.

Więcej o: