"M jak miłość". Paweł i Franka wezmą ślub, ale to nie koniec zmian w ich życiu. Fani będą w szoku

Serialowa Franka i Paweł niedługo wezmą ślub. W związku z tym, w sadze o Mostowiakach pojawi się kilku nowych bohaterów. Co szykują scenarzyści?

Więcej ciekawostek na temat serialu "M jak miłość" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W 1634. odcinku widzowie "M jak miłość" zobaczą ślub Pawła (Rafał Mroczek) i Franki (Dominika Kachlik). Para ma się pobrać w Bukowinie Tatrzańskiej, skąd pochodzi wybranka serialowego Zduńskiego. Okazuje się, że dodatkowo młoda para zacznie planować powiększenie rodziny. Wygląda na to, że Paweł dojrzał do decyzji o tym, czy chce zostać ojcem.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami

Elizabeth Duda"Europa da się lubić" przyniosła im sławę. Co robią i jak wyglądają gwiazdy show?

"M jak miłość". Paweł i Franka biorą ślub. Kim jest jej rodzina?

Paweł i Franka nie tylko biorą ślub. Okazuje się, że para planuje też już dziecko. Poza tym nowożeńcy będą przenosić się do nowego domu. W grę wchodzi mieszkanie w Warszawie lub domek w Bukowinie Tatrzańskiej. Franka ma tam ziemię odziedziczoną po dziadku.

'M jak miłość', Paweł i Franka"M jak miłość". Dramatyczny finał wieczoru kawalerskiego Pawła

Rodzina wybranki Pawła jest dość tajemnicza. Jej rodzice od dawna nie żyją. Kobieta wspominała kiedyś o ojczymie, który miał bardzo źle ją traktować. Wesele może być okazją do poznania innych bliskich osób Franki. Przyszła panna młoda już raz miała stanąć przed ołtarzem, jednak sprzed niego uciekła. Tamto małżeństwo miało być zaaranżowane dla zysku - miała wyjść za starszego, bogatego mężczyznę. To właśnie ojczym Franki chciał ją "wepchnąć" w niechciane małżeństwo, żeby w ten sposób spłacić własne długi.

Później ojczym Franki również mieszał w jej życiu. To przez niego Paweł został aresztowany.

Podczas ślubu panna młoda będzie bardzo tęsknić za mamą. Na szczęście wesprze ją teściowa, która otuli ją matczyną miłością.

 

Na zdjęciach z planu pojawił się też nowy bohater. Zagra go Zbigniew Suszyński. Z fotografii opublikowanych przez Rafała Mroczka wynika, że mężczyzna będzie blisko związany z rodziną Zduńskich.

Więcej o: