"Gogglebox". Agnieszka Kotońska bez litości krytykuje swój dawny wygląd. "Wieśniara siedziała na tej kanapie"

Agnieszka Kotońska przeszła ogromną metamorfozę na oczach widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka programu TTV bardzo krytycznie odnosi się do tego, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu.

Więcej o uczestników programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Kotońscy, czyli Agnieszka, Artur oraz ich syn Dajan, zaliczają się do grona największych gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem". Mieszkająca w Chodzieży rodzina już od kilku lat komentuje seriale, filmy i programy emitowane w polskiej telewizji, a obecnie mają już status celebrytów. Z całej trójki najbardziej znana jest Agnieszka Kotońska, która jest instagramową influencerką. Od początku udziału w "Gogglebox" Agnieszka przeszła sporą metamorfozę. Schudła ponad 30 kg, zrezygnowała z rozjaśniania włosów i zaczęła się zupełnie inaczej ubierać. W rozmowie z "Faktem" swoje początki w programie i dawny wygląd oceniła jako "śmieszne".

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska chwali się fryzurą

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska krytykuje dawny wygląd

Obecnie zdjęcia Kotońskiej na Instagramie są profesjonalnie wykadrowane i oświetlone, a gwiazda "Gogglebox" pozuje w nienagannym makijażu. Widać, że Agnieszka inspiruje się znanymi influencerkami, czego zresztą sama nie ukrywa.

Powolutku dochodziłam do pewnych zmian. Podglądałam różne celebrytki na Instagramie - wiadomo, chciałam podobnie wyglądać. No ale starej papy już się nie poprawi, no nie da rady. Także początki były śmieszne - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Uczestniczka "Gogglebox" ogląda czasem stare odcinki programu ze swoim udziałem i sama jest zaskoczona, jak dużą zmianę przeszła. Agnieszka w ostrych słowach wyznała, że jej zdaniem, dawniej wyglądała mało korzystnie.

Jak oglądam te pierwsze odcinki, to taka wieśniara siedziała na tej kanapie. Wydawało mi się, że na początku to było fajne, te różowe włosy, popalone od tego blondu, nawalone wszystkiego i niczego - podsumowała Kotońska.

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska zmieniła mieszkanie. W jej wnętrzach dominują jasne barwy

Agnieszka Kotońska ma do siebie bardzo duży dystans i, jak sama przyznała w jednym z instagramowych postów, stare zdjęcia bardzo ją bawią. 

 
Więcej o: