Więcej o ramówce telewizyjnej przeczytasz na Gazeta.pl
Ze względu na pandemię w zeszłym roku odwołano kilka plenerowych sylwestrów, które tradycyjnie odbywały się w polskich miastach. Taki los spotkał również polsatowską "Sylwestrową Moc Przebojów". 31 grudnia 2021 roku publiczność będzie jednak miała okazję stanąć pod sceną i powitać nadejście nowego roku w towarzystwie zaproszonych do Chorzowa gwiazd. Podczas wydarzenia zastosowane zostaną wszystkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego.
Pewnym jest, że tegoroczna impreza nie została odwołana. Transmitowany przez Polsat sylwester w Chorzowie rozpocznie się o godzinie 19:30 i zakończy o północy. Wstęp na koncert będzie bezpłatny. O organizowanej na Stadionie Śląskim "Sylwestrowej Mocy Przebojów" poinformował serwis Wirtualnemedia.pl, który otrzymał informację prasową od spółki zarządzającej obiektem. Początkowo w komunikacje znalazła się lista zaproszonych gwiazd, wśród których wymienieni zostali:
Najprawdopodobniej ktoś pospieszył się z ogłoszeniem artystów, ponieważ w poprawionym komunikacie prasowym nie wyszczególniono wykonawców. Co ciekawe, na stronie zespołu Golec uOrkiestra można znaleźć informację, że bracia wystąpią podczas tegorocznej "Sylwestrowej Mocy Przebojów", chociaż na powyższej liście ich zabrakło.
Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, imprezę sylwestrową w Zakopanem ponownie zorganizuje Telewizja Polska, która od lat transmituje "Sylwester Marzeń" w TVP2. Stacja rok temu jako jedyna nie zdecydowała się odwołać plenerowego sylwestra. Natomiast już drugi rok z rzędu nie powitamy nowego roku na imprezie w Warszawie, z której transmisję prowadził TVN.
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Na zakończenie wydania "Dzień dobry TVN" Prokop przekazał niespodziewane wieści. "Muszę się z państwem pożegnać"
Dziennikarz TVN boleśnie zakpił z Donalda Trumpa. Nagle wypalił: Proszę o pomoc
Pokazali rachunek za rybę nad morzem. Internauci podzieleni. "Świat zwariował"
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Biegał w upale. Po zakończonym treningu Tusk zaapelował do Polaków
Marta Nawrocka o krok od "poziomu wybitnego". Do poprawki dół stylizacji
Damięcka podsumowała upały i dorzuciła do pieca. Internauci pod wrażeniem. "Co za złoto!"
Żona piłkarza zginęła podczas kataklizmu, ochraniając córkę. Lewandowska zabrała głos po tragedii w Wenezueli