"Top Model". Internauci nie zgadzają się z wygraną Dominiki Wysockiej. Padają słowa krytyki: Szok, że nie Nicole

24 listopada odbył się finał dziesiątej edycji "Top Model". Główną nagrodę zdobyła Dominika Wysocka. Internauci podzielili się spostrzeżeniami na temat finalistek. Nie ukrywali zaskoczenia.

Więcej na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W finale jubileuszowej edycji "Top Model" po raz pierwszy od lat wystąpiły same kobiety. O główną nagrodę zawalczyły między sobą Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Julia musiała pożegnać się z programem w pierwszym etapie odcinka. Ostatecznie w wyniku głosowania widzów dziesiątą edycję "Top Model" zwyciężyła Dominika Wysocka. Okazuje się, że internauci, podobnie jak sama Dominika byli zaskoczeni wyborem 21-latki. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Top Model". Internet żyje metamorfozą Olgi, ale wcześniej na fotelu fryzjera wylało się więcej łez. "Byłam kalafiorem, jestem pieczarką"

Zobacz wideo Mikołaj Śmieszek zagrał w Koło Plotka

"Top Model". Internauci zastanawiają się nad wygraną Dominiki

Dominika Wysocka w finale "Top Model" wygrała 100 tysięcy złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek i modeli oraz sesję okładkową w miesięczniku "Glamour". Mimo że zarzucano jej, że ma "zbyt komercyjną urodę", udało jej się osiągnąć pierwszy, spory sukces. 

ZOBACZ: "Top Model". Nicole czy Dominika? Znamy zwyciężczynię dziesiątej edycji! Ciężko zapracowała na wygraną

Fani nie ukrywali, że decyzja widzów kompletnie ich zaskoczyła. Jurorzy od początku dawali spore szanse Dominice, jednak to Nicole była typowana na faworytkę i udało jej się zebrać najwięcej punktów w finale. Część z internautów jest zdania, że Dominika nie rozwinęła się w programie, tak jak jej przeciwniczka. 

Znowu wygrała urocza blondynka z sąsiedztwa.
Szok, że nie Nicole.
Jestem w szoku. Oczywiście brawa dla niej, ale z całej trójki finalistek starała się najmniej przez cały program - czytamy.

Nie zabrakło jednak głosów osób, które uważają, że Dominika zasłużyła na wygraną:

Piękna blondyneczka, zasłużona wygrana.
Najlepszy wybór, gratulacje Dominika - pisali fani.

'Top Model'. Julia Sobczyńska z ukochaną"Top Model". Julia Sobczyńska przy wszystkich oświadczyła się ukochanej. "Wygrałam!"

Co sądzicie o wynikach głosowania?

Więcej o: