"Top Model". Nicole czy Dominika? Znamy zwyciężczynię dziesiątej edycji! Ciężko zapracowała na wygraną

Poznaliśmy laureatkę jubileuszowej, dziesiątej edycji "Top Model". Dominika czy Nicole? Jurorzy oraz widzowie podjęli decyzję!

Wielki finał "Top Model" za nami. Po wielu tygodniach oczekiwań poznaliśmy zwyciężczynię dziesiątej edycji programu. Podczas ostatniego odcinka mogliśmy podziwiać zmagania trzech finalistek - Nicole Akonchong, Julii Sobczyńskiej i Dominiki Wysockiej. To pierwsza sytuacja od 2013 r., gdy w finale udział wzięły wyłącznie kobiety. Odkąd w "Top Model" zaczęli pojawiać się mężczyźni, panowie zawsze znajdowali się w składzie finałowego odcinka. 

Zobacz wideo "Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show

Więcej na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

'Big Brother'Pachniewicz jest babcią, a Michalak dyrektorką marki. Co robią gwiazdy "Big Brothera"?

"Top Model". Kto wygrał dziesiątą edycję?

Jako pierwsza w finale odpadła Julia. Zostały więc Dominika i Nicole. Decyzją jurorów i widzów to ta pierwsza z nich została kolejną, dziesiątą już zwyciężczynią "Top Model". To właśnie ona ma teraz szansę wykorzystać swoje "pięć minut sławy". Czy uda jej się zaistnieć w świecie mody

Finał 'Top Model'Finał 'Top Model' Screen z Player.pl/ Top Model

Dominika była przez wiele osób typowana na kolejną top modelkę. Wraz z innymi finalistkami wzięła udział w pokazach znanych projektantów, ale to jej progres w programie został najbardziej doceniony przez jury i widzów "Top Model". Patrząc po okładkowym zdjęciu  - wcale się nie dziwimy. 

Dominika Wysocka skradła serca internautów, ale to nie wystarczyło, by zdobyć wygraną w programie. 20-latka otrzymywała w trakcie "Top Model" wiele uwag co do swojego "zbyt komercyjnego looku". Podczas Fashion Week w Pradze poszła w dwóch pokazach.

'Top Model'"Top Model". Internauci typują, kto wygra. Mało kto sądził, że dotrze do finału

Dzięki wygranej w "Top Model" zyskała:

  • sesję okładkową w magazynie "Glamour"
  • nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych,
  • kontrakt z agencją modeli i modelek "Modelplus".

"Top Model". Nicole zajęła drugie miejsce w wielkim finale

Nicole Akonchong od początku programu mówiła, że marzy o zmianach w swoim życiu i wyprowadzce z Włoch. Choć ma zaledwie 19 lat już wie, na czym jej najbardziej zależy. Jurorzy już od castingów zachwycili się wyjątkową urodą pół-Polki i pół-Kamerunki. Nicole udało się zająć drugie miejsce w programie.

Więcej o: