"Top Model". Internet żyje metamorfozą Olgi, ale wcześniej na fotelu fryzjera wylało się więcej łez. "Byłam kalafiorem, jestem pieczarką"

Metamorfozy uczestników "Top Model" dostarczają wiele emocji każdej edycji show. W poprzednich edycjach modelki nie raz wybiegły z płaczem z fotelu fryzjerskiego, wyrażając głębokie niezadowolenie z nowej fryzury.

W ostatnim czasie w internecie zrobiło się głośno z powodu fryzury Olgi Król, która w odcinku metamorfoz "Top Model" pożegnała się z długimi, charakterystycznymi włosami na rzecz krótkiej czupryny. Przemiany początkujących modeli i modelek nie zawsze okazują się strzałem w dziesiątkę. Prezentujemy wybrane z nich.

Zobacz wideo "Top Model". Olga mówi, co myśli o swojej metamorfozie

Księżniczka Eugenia, książę FilipKsiężniczka Eugenia dostała wyjątkowy prezent ślubny od księcia Filipa

Emilia Pietras

Emilia Pietras w 2010 roku brała udział w pierwszej edycji "Top Model". Choć z czasem stała się jedną z ulubionych uczestniczek fanów show, to fryzura "na grzybka" niezbyt przypadła im do gustu. Niezadowolona była również sama Pietras, która z płaczem zerwała się z fotela fryzjerskiego, mówiąc:

Robicie coś totalnie odrębnego ode mnie, jakbym inną głowę założyła. Wolę już być łysa, niż mieć ch***wą fryzurę.

Emilia Pietras 'Top model'Emilia Pietras 'Top model' instagram.com@topmodelpolskatvn

Ola Zbinkowska

Ola Zbinkowska była uczestniczką szóstej edycji "Top Model". Jej charakterystyczne, długie loki, zostały zamienione na krótką fryzurę, która - według internautów - wizualnie dodała jej kilka lat. 

Ola Zbinkowska 'Top model'Ola Zbinkowska 'Top model' instagram.com@topmodelpolskatvn

Milionerzy"Milionerzy". Uczestnik wygrał milion złotych! "To jest pytanie z podstawówki"

Jagoda Judzińska

Zmiana fryzury była również dużym przeżyciem dla Jagody Judzińskiej z piątej edycji. Modelce nie spodobał się w szczególności kolor - blond włosy przefarbowano jej na rudy. 

Jakaś masakra w ogóle... Ani to ułożyć, ani nic! Czuje się tak ch***wo.

Jagoda Judzińska, Top ModelJagoda Judzińska, Top Model fot. player.pl

Magdalena Przybylska

Dramat na fotelu fryzjerskim przeżyła również Magdalena Przybylska w siódmej edycji show. Modelka z naturalnej szatynki stała się platynową blondynką. 

Nie mogę, no nie mogę. (...) Nie czuję się dobrze po metamorfozie. Czuję się źle z tym, jak wyglądam.

Magda Przybielska z 'Top Model' przed i po metamorfozieMagda Przybielska z 'Top Model' przed i po metamorfozie x-news

Rafał Torkowski

Rafał Torkowski z ósmej edycji programu został zapamiętany dzięki przyciągającej urodzie, którą styliści postanowili nieco "podkręcić", farbując modela na platynowy kolor. Torkowski po zakończeniu programu w ostateczności wrócił do poprzedniego wizerunku.

Rafał Torkowski 'Top model'Rafał Torkowski 'Top model' instagram.com@topmodelpolskatvn

Linda EvangelistaLinda Evangelista została brutalnie oszpecona. "Mam zdeformowane ciało"

Karolina Kaczyńska

Karolina Kaczyńska z czwartej edycji "Top Model" do swojej metamorfozy podeszła z humorem, choć nie była nią zachwycona. Modelka podsumowała przemianę słowami:

Byłam kalafiorem, teraz jestem pieczarką.

Karolina Kaczyńska niestety już pożegnała się z programem, ale i tak jej metamorfoza nas zachwyciła. Kiedyś chciała być amazonką, teraz woli jednak zostać pogodynką. Karolina jest szczęśliwą mężatką i mamą rocznego Błażeja. Swoją metamorfozę podsumowała: byłam kalafiorem, teraz jestem pieczarką. Karolina Kaczyńska niestety już pożegnała się z programem, ale i tak jej metamorfoza nas zachwyciła. Kiedyś chciała być amazonką, teraz woli jednak zostać pogodynką. Karolina jest szczęśliwą mężatką i mamą rocznego Błażeja. Swoją metamorfozę podsumowała: byłam kalafiorem, teraz jestem pieczarką.  TVN/Maciej Piórko

Olga Król

Olga Król od dłuższego czasu zapuszczała włosy i choć myślała, że nie straszna jej żadna przemiana, to jednak po fakcie nie była zadowolona. 

Goło się czuję trochę. Postarzają mnie te włosy. Wyglądam trochę jak chłopak. (...) Nie zdawałam sobie sprawy, że te włosy były dla mnie ważne. Miałam nie robić histerii. Myślałam, że wszystko będzie okej, ale nie. Nie jest okej - wyznała w rozmowie z Marcinem Tyszką i przed kamerami.

Olga z 'Top Model'Olga z 'Top Model' Instagram/topmodelpolskatvn/fot. Janek Kryszczak

Które z metamorfoz "Top Model" szczególnie utkwiły wam w pamięci?

Więcej o: