"Milionerzy". Wystarczyłoby słuchać więcej radia. Albo czytać poezję. Uczestnik wyłożył się na pytaniu o zespół Świetliki

"Nigdy policja nie będzie taka uprzejma, a papieros nie będzie taki smaczny". To Świetliki, B. Linda i... Takie pytanie zadał Hubert Urbański w najnowszym odcinku "Milionerów". Czy uczestnikowi udało się zaznaczyć właściwy wariant? Podajemy prawidłową odpowiedź.

Więcej informacji o "Milionerach" i innych programach rozrywkowych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W czwartkowym odcinku "Milionerów" grę toczył pan Andrzej, który do studia przyjechał ze swoją żoną i córką. Uczestnik miał sporą zagwozdkę odnośnie pytania za 75 tys. złotych z zakresu muzyki popularnej.

Zobacz wideo Karolina Pisarek wybrała się na wakacje z narzeczonym i popularnymi influencerami. Pokazała apartament prezydencki

"Milionerzy". "Nigdy policja nie będzie taka uprzejma, a papieros nie będzie taki smaczny". To Świetliki, B. Linda i...

  • A: "Nostalgia"
  • B: "Norwegia"
  • C: "Finlandia"
  • D: "Filandia"

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: "Nigdy policja nie będzie taka uprzejma, a papieros nie będzie taki smaczny". To Świetliki, B. Linda i...

Po chwili Hubert Urbański poinformował, że z czterech powyższych wariantów, prawidłową okazała się być odpowiedź: D: "Filandia". Niestety uczestnik postawił na opcję A, przez co skończył grę i zabrał ze sobą 40 tys. złotych.

"Milionerzy". Trzy ciekawe pytania z innych odcinków

Choć "Milionerzy" królują w ramówce TVN-u już od lat, teleturniej cały czas zaskakuje. Niedawno pytanie o popularną roślinę przerosło uczestnika, dlatego postanowił zdać się na wiedzę publiczności. Czy mu się to opłaciło? 

Z kolei w innym odcinku uczestnik skorzystał z koła ratunkowego i zadzwonił do przyjaciółki. Hubert Urbański poznał ją od razu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

W programie "Milionerzy" pojawiają się pytania z różnych dziedzin - chociażby muzyki. Kiedy padło pytanie o Zenka Martyniuka, widownia parsknęła śmiechem. Powód? Jedna z odpowiedzi. 

Najnowsze odcinki 10. sezonu "Milionerów" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.55 zarówno na antenie TVN-u jak i na serwisie player.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA