"Love Island". Andzia opuściła program. Kogo by wybrała, gdyby mogła cofnąć czas? Odpowiedź zaskakuje

Andzia opuściła "Love Island" na życzenie widzów. Fani na Instagramie zapytali ją, kogo wybrałaby do pary, gdyby mogła cofnąć czas. Chyba nie spodziewali się takiej odpowiedzi.

Andzia nie miała szczęścia do facetów w "Love Island". Opuściła wyspę bez zajętego serca. Nie układało jej się z Arkiem. Ostatnio była w parze z Jędrkiem, jednak gołym okiem było widać, że między nimi nie iskrzy. Dostrzegli to widzowie, którzy w głosowaniu mieli wyłonić parę, między którą nie ma chemii. Po powrocie do domu była już uczestniczka odpowiadała na pytania fanów. Odpowiedź na jedno z nich - o potencjalnego partnera na wyspie, jest dość zaskakująca.

Zobacz wideo "Love Island". Ola podekscytowana nowymi mężczyznami. Fragment odcinka

'Love Island'"Love Island". Mateusz wpadł w sidła Pauliny. Internauci: Pożuje i wypluje

"Love Island". Andzia pożegnała się z programem. Kogo wybrałaby, gdyby mogła cofnąć czas?

Andzia ma już za sobą dramaty z "Love Island", jednak bacznie śledzi każdy odcinek w telewizji. Po opuszczeniu wyspy może zająć się celebryckim życiem. Zaczęła być bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie fotografuje się z pupilem, reklamuje dresy i hamburgery. Zgromadziła już także całkiem spore grono fanów, którzy razem z nią komentują kolejne konflikty w programie. Ostatnio postanowiła zrobić Q&A i odpowiedzieć na kilka pytań zainteresowanych jej życiem internautów. Są ciekawi m.in. tego, z kim związałaby się, gdyby miała okazję ponownie znaleźć się w "Love Island".  Z kim "zaczęłaby bajerować"? Otóż stawia na tego, który najbardziej ją denerwował.

Z tym samym, z którym to się zaczęło i skończyło jednocześnie. Ta relacja to dla mnie ogromna nauka na całe życie. Uważam, że nic nie jest warte więcej niż kolejne doświadczenia i budowanie własnej wartości - napisała na InstaStories.

Andzia z 'Love Island' odpowiedziała na pytanie fanów, z kim związałaby się, gdyby mogła cofnąć czasAndzia z 'Love Island' odpowiedziała na pytanie fanów, z kim związałaby się, gdyby mogła cofnąć czas fot. instagram.com

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiWieniawa zdradziła, czemu nie przyznawała się do związku z Rozbickim

Mowa oczywiście o Arku, z którym była w parze od początku programu. Między nimi zaczęło zgrzytać, kiedy mężczyzna zapewniał o swoim zaangażowaniu. Andzia czuła się przez niego osaczona. Z początku widzowie stali po jego stronie, uznając, że się zakochał, jednak po jakimś czasie, kiedy pojawiła się nowa uczestniczka, zaczął z nią snuć plany na przyszłość. Internauci nie szczędzą krytycznych komentarzy pod adresem Arka. Uważają, że jest toksyczny i wyjątkowo kochliwy. Kiedy ostatnio zdarzyła się okazja, by poznać nowe dziewczyny, bez wahania zapomniał o swojej partnerce, by całować się z Laurą. Ale dla Andzi ważniejsze jest doświadczenie, jakie wyniosła z tej relacji. Teraz lepiej będzie dobierać partnerów?

Więcej o: