"Milionerzy". Pytanie za 125 tysięcy złotych sprawiło dużo problemu. Nie pomogło nawet koło ratunkowe

W 465. odcinku teleturnieju "Milionerzy" Anna Dorabialska kontynuowała grę. Pytanie za 125 tysięcy złotych ją zaskoczyło.

W środę w "Milionerach" uczestniczka Anna dalej walczyła o milion. Grę rozpoczęła w poprzednim odcinku, a teraz miała szansę kontynuować. Miała już gwarantowane 40 tysięcy złotych. Niestety, pytanie za 125 tysięcy złotych stało się dla niej problemem.

Przeczytaj również: "Milionerzy". Uczestniczka wygrała tysiąc złotych w niecałą minutę. Odpowiedzi na pytania nie były wcale oczywiste

'Milionerzy' - Hubert Urbański"Milionerzy". Z pozoru proste pytanie narobiło bałaganu. Temat? Bilard

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo

Przeczytaj także: "Milionerzy". Uczestniczka nie wiedziała, kim był Bizet. Widzowie ostro krytykują brak wiedzy. "Romanistka. Straszny wstyd"

"Milionerzy". Walczak i stojak to zasadnicze elementy kotła

Uczestniczka Anna nie znała odpowiedzi na pytanie za 125 tysięcy złotych i wolała skorzystać z pomocy przyjaciela. Niestety, pan Aleksander nie owijał w bawełnę - od razu stwierdził, że nie ma pojęcia, która odpowiedź jest poprawna.

Polecamy: "Milionerzy". Czym jest dzieło Georges'a Bizeta "Poławiacze pereł"? Uczestniczka podążała za intuicją. Niepotrzebnie

Pytanie brzmiało "Walczak i stojak to zasadnicze elementy kotła"

A. gazowego

B. parowozu

C. perkusisty

D. lodowcowego

Polecamy: "Milionerzy". Pytanie za PÓŁ MILIONA dotyczyło zespołu Perfect. Wystarczyło pamiętać logo grupy

Pani Anna w końcu postanowiła zaufać swojej intuicji i wybrała odpowiedź "C", czyli perkusisty. Okazała się błędna. Poprawna odpowiedź to "B", czyli parowozu. Tym samym uczestniczka pożegnała się z udziałem w programie i z milionem. Zabrała jednak ze sobą aż 40 tysięcy złotych.

Przeczytaj także: "Milionerzy". Pytanie za 125 tys. o obrączkę wprawiło Radosława w konsternację. Hubert Urbański też nie wiedział

Więcej o: