"Milionerzy". Uczestniczka wygrała tysiąc złotych w niecałą minutę. Odpowiedzi na pytania nie były wcale oczywiste

Takiej wiedzy i pewności siebie można jedynie pozazdrościć! Jedna z uczestniczek nowego sezonu "Milionerów" przez pierwsze pytania przeszła jak burza.

Zakończyły się wakacyjne powtórki "Milionerów" i od września teleturniej wystartował z nowymi odcinkami. Emocje są tym większe, że minęło już sporo czasu, odkąd Hubert Urbański wypisał komuś czek na milion złotych. Ostatnią uczestniczką, która zgarnęła główną wygraną, była Katarzyna Kant-Wysocka w odcinku wyemitowanym w marcu 2019 roku. Już niebawem może się okazać, że do grona osób, które poprawnie odpowiedziały na wszystkie pytania, dołączy Barbara Szczepaniak. Pochodząca z Warszawy uczestniczka już od samego początku narzuciła sobie błyskawiczne tempo.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk zdradza, jak podoba jej się mieszkanie w Warszawie

"Milionerzy". Uczestniczka wygrała tysiąc złotych w minutę

Barbara rozpoczęła grę pod sam koniec wyemitowanego 7 września odcinka "Milionerów". Zrobiła jednak doskonały użytek z czasu, który pozostał do charakterystycznego sygnału wieszczącego koniec programu. Pierwsze pytanie, które zadał jej Hubert Urbański, brzmiało:

Karaczany mają odnóża bieżne, a pchły:

  • A: chwytne
  • B: skoczne
  • C: grzebne
  • D: pływne

Uczestniczka bez wahania prawidłowo zaznaczyła odpowiedź B i przeszła do drugiego pytania:

Co z tego to przyprawa?

  • A: migdały
  • B: wanilia
  • C: orzechy laskowe
  • D: suszone morele

Tutaj też nie miała żadnych wątpliwości i wskazała na odpowiedź B - ponownie prawidłowo. Tym samym Barbara bez żadnych kół wygrała tysiąc złotych, a zajęło jej to w sumie około 40 sekund.

Pod wrażeniem tempa uczestniczki był również Hubert Urbański, a już 8 września Barbara Szczepaniak będzie kontynuowała swoją grę o milion złotych. Będąca na emeryturze mieszkanka Warszawy ma ogromne szanse, aby zapisać się na kartach historii programu dzięki swojej rozległej wiedzy i zainteresowaniom. Jak przedstawił ją prowadzący "Milionerów", Barbara wyczynowo biega przez płotki, trenuje tai chi, podróżuje, ma także potwierdzone certyfikatem wysokie IQ.

Więcej o: