Finał "The Voice Kids". Poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji muzycznego show! "Wielkie gratulacje od całej ekipy"

Sara Egwu-James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski zawalczyli o tytuł Najlepszego Głosu czwartej edycji "The Voice Kids". Kto wygrał?

Po dziewięciu tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na wielki finał programu "The Voice Kids". Emocje towarzyszyły uczestnikom aż do samego końca programu. W ostatnim starciu udział wzięła trójka uczestników, po jednym z każdej drużyny. Do finału udało się dotrzeć 10-letniej Tatianie Kopali z drużyny Cleo, 12-letniej Sarze Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letniemu Olkowi Klembalskiemu, którego trenerem jest Dawid Kwiatkowski. Podczas finału każdy zaśpiewał dwa utwory – jeden po polsku, drugi w języku angielskim. Kto wygrał czwartą edycję tego show?

Dawid Kwiatkowski 'The Voice Kids'"The Voice Kids". Kwiatkowski w ogniu krytyki: Nie miałem pojęcia, przepraszam

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

"The Voice Kids" - kto wygrał?

O tym, kto wygrał program, zadecydowali wyłącznie widzowie, którzy przez miniony tydzień, aż do soboty mogli wysyłać SMS-y na swoich faworytów. Głosami widzów, najlepsza była 12-letnia Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona.

Sara jest uczennicą szkoły podstawowej w Ośnie oraz w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Jej niepowtarzalny głos i umiejętność interpretacji utworów zachwyciły wszystkich trenerów "The Voice Kids". Po występie w Przesłuchaniach w Ciemno Cleo porównała Sarę do młodziutkiej Whitney Houston. Wszystkie dotychczasowe występy Sary z "The Voice Kids" wyświetlono już ponad dwa miliony razy, a każdy jej występ jest także szeroko komentowany w sieci w Polsce i zagranicą.

Zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice Kids" otrzymała tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu.

Też jej kibicowaliście? A może mieliście innych faworytów?