"Hotel Paradise". Do willi weszła nowa uczestniczka. Ola i Luiza są zagrożone

W willi pojawiła się nowa uczestniczka - Karolina. Pierwszą noc spędziła z Krzysztofem. Oli pali się grunt pod nogami. Za rogiem czai się jeszcze Krystian gotowy na zemstę.

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Klaudia El Dursi wyrzuciła uczestników z hotelu i zorganizowała tajemne przeparowanie. Męskie grono udekorowało wylosowane sypialnie, a potem wybierało po jednym prezencie przygotowanym przez dziewczyny. Pary całkowicie się wymieszały, a do willi wkroczyła nowa uczestniczka. Ola i Luiza czują się zagrożone.

'Hotel Paradise'. Klaudia El Dursi kazała uczestnikom opuścić hotel"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi wyrzuciła uczestników z hotelu

"Hotel Paradise". Do willi wkroczyła Karolina. Krystian szykuje zemstę na Oli i Luizie

Dziewczyny zwiedziły wszystkie sypialnie i rozpoznały jedynie tę przygotowaną przez Marcina. W tym czasie męska część uczestników wybierała prezenty pozostawione przez dziewczyny. Po tym eksperymencie Bibi trafiła do pokoju Krystiana, Luiza do Marcina, Sara do Simona, a Ola do Kamila, z którym bardzo nie chciała być. Jeden prezent został podłożony przez produkcję. Wybrał go Krzysztof, a Natalia, której upominek nie został wybrany, trafiła do pokoju singla.

Gdy wszyscy byli pewni, że już oprócz jedzenia i picia szampana nic więcej ich nie czeka, w hotelu pojawiła się nowa uczestniczka, 24-letnia studentka logistyki, Karolina. Wyspiarka wyznała, że buzia jej się nie zamyka i ma ogromne parcie na szkło. Przy śniadaniu otrzymała list od produkcji. Okazało się, że pary, w których wyspiarze spędzili noc, są ich oficjalnymi parami. Ola chcąc przestraszyć Karolinę, opowiadała na forum, jak bardzo chce wrócić do Krzysztofa. Uczestnicy byli zażenowani.

Żenujące to było zachowanie w stosunku do nowej uczestniczki - mówiła Bibi.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Najbardziej łzawe pożegnanie w programie. "Oby Basia wróciła"

Ola i Luiza udały się do "gdybalni", żeby porozmawiać o pojawieniu się nowej uczestniczki. Ola czuła się zagrożona. Obawiała się, że Krzysztof może złapać z nią dobry kontakt. Nie oceniła nowej koleżanki zbyt pozytywnie.

Wydaje się miła, ale mi się bardzo nie podoba, najbrzydsza ze wszystkich kobiet tutaj aktualnie moim zdaniem. Z wyglądu oczywiście. Miałam nadzieję, że dojdzie tu zaraz jakaś rakieta... A ona nie jest rakietą - mówiła Ola.

Była przekonana, że Karolina nie spodoba się Krzysztofowi... Mocno się myliła.

Karolina, zarówno jak i Ola, tak samo mi się podobają. Biorę obie kobiety pod uwagę - tłumaczył uczestnik.

Ola i Luiza znalazły się na zagrożonej pozycji. Z ich sytuacji cieszył się Krystian przekonany, że dosięgła je karma za wyrzucenie z programu Basi.

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

'Hotel Paradise'. Do willi wszedł nowy uczestnik. Maurycy zostawia Luizę"Hotel Paradise". Nowy uczestnik w programie dał się poznać od... Innej strony

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!