"Przyjaciółki" wracają! Na planie nowi bohaterowie, ale to nie koniec niespodzianek. Co wydarzy się w 17. sezonie?

Burzliwe romanse, niespodziewane zwroty akcji, nowi bohaterowie, a przede wszystkim nierozerwalna przyjaźń. Już w czwartek na antenę wracają "Przyjaciółki". Co wydarzy się w 17. sezonie popularnego serialu Polsatu? Na pewno nie zabraknie emocji!

„Przyjaciółki  zapraszają widzów do swojego świata już od prawie dziewięciu lat. W tym czasie losy Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji w czwartkowe wieczory przyciągnęły przed telewizory miliony widzów. Fani pokochali „Przyjaciółki” za nieoczywiste życiowe wybory, wyraziste postaci i często nieidealne życia, które jednak wypełniają nierozerwalne więzi.

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie

Joanna Krupa, AshaKrupa publikuje zabawę Ashy z psem. Fanka z obawą: Ja bym się bała o dziecko

„Przyjaciółki” premiera 17. sezonu w czwartek, 4 marca o godz. 21.05

„Przyjaciółki” wracają na antenę telewizji Polsat. Pierwszy odcinek 17. sezonu obejrzymy w czwartek, 4 marca. Emisję premierowego odcinka zaplanowano tradycyjnie na godzinę 21.05.

Myślę, że ten sezon będzie dla widzów bardzo ciekawy. W perypetiach każdej z nas będą działy się intrygujące rzeczy. Tak jak w życiu, będzie troszkę smutku i trochę radości. Cały czas kręcimy ten sezon, więc jestem na bieżąco z tym, co się dzieje. Widzowie będą zadowoleni – powiedziała  w Polsat News Anita Sokołowska, która wciela się w rolę Zuzy Markiewicz.

„Przyjaciółki” wracają z nowymi bohaterami. Kto dołączył do obsady?

W 17. sezonie do obsady serialu "Przyjaciółki" dołączy dwóch aktorów. W życiu Ingi (Małgorzata Socha) pojawi się Sajmon, którego zagra Jakub Sasak. Jak się okazuje, mężczyzna wprowadzi w jej życie dużo nieprzewidywalnej energii. Sajmon jest trenerem Hani, który zawalczy o nawiązanie poważnej relacji z jej matką.

W nowych odcinkach zobaczymy również Mateusza Damięckiego. Popularny aktor zagra postać Błażeja, który będzie związany z wątkiem Zuzy (Anita Sokołowska). W 17. sezonie kobieta zaobserwuje u syna nietypowe zachowania. Po diagnozę wybierze się do poradni psychologicznej. Tam spotka Błażeja, którego syn cierpi na autyzm. W rozmowie z Polsat News Anita Sokołowska przyznała, że będzie to szansa na nową, romantyczną relację dla jej bohaterki.

Dalsze losy głównych bohaterek

W 17. sezonie w życiu Zuzy i Ingi pojawią się nowi mężczyźni, ale emocji nie zabraknie także w wątkach Anki (Magdalena Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Artur, nowy partner Patrycji, otworzy w Warszawie winiarnię. Czy wśród nowych obowiązków znajdzie czas dla ukochanej?

Magda GesslerMagda Gessler pokazała mamę: Mami, brak mi Ciebie, moja piękna

Z kolei nowy sezon przyniesie wiele rozczarowań Ance, która razem z Pawłem wróci do stolicy. Jak bumerang wrócą podejrzenia o zdradę.

Więcej o losach bohaterek dowiemy się podczas premierowego odcinka serialu w czwartek, 4 marca o godzinie 21.05. 

 
Więcej o: