"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji show ostrzega nowych uczestników. Ma też dla nich ważną radę

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zapowiadają, że będą śledzić nową odsłonę formatu. Była uczestniczka show ostrzega też przyszłe pary przed trudnościami.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekał się już piątego sezonu. Widzowie dopiero zaczynają przygodę z nowymi uczestnikami show i póki co, na podstawie jednego odcinka, oceniają, że ta edycja  może być całkiem udana.

Piąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą też oglądać Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak, którzy znaleźli miłość na planie trzeciego sezonu i w przeciwieństwie do wielu par, nie rozwiedli się. Wprost przeciwnie - ich rodzina powiększyła się. Małżonkowie doczekali się bowiem dwojga dzieci. Anita już teraz ma dla przyszłych uczestników formatu radę. Ostrzega ich też przed trudnościami. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska ostrzega uczestników formatu

Anita Szydłowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami. Teraz, z okazji premiery piątego sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia", sięgnęła pamięcią do wspomnień związanych z udziałem w show. Przyznała, że często zastawiania się, jak potoczyłyby się jej los, gdyby ona i Adrian nie zgłosili się do programu. Zdradziła też, że trzyma kciuki za śmiałków tej edycji "Ślubu". 

Tym razem jesteśmy bardzo ciekawi, jakie osobowości staną przed tak ogromną szansą i przeżyją przygodę życia (och jak ja im zazdroszczę - chciałabym wrócić do tego momentu i przejść to jeszcze raz). Tym bardziej ciekawi mnie sama edycja, bo przecież była już kręcona w czasach pandemii. Formuła musiała więc nieco ulec zmianie - napisała. 

Młoda mama ostrzegła też przyszłych małżonków, którzy staną na ślubnym kobiercu na antenie TVN, że przed nimi wiele trudności. Radziła jednak, by nie poddawać się i walczyć o uczucie. 

Kochane nowe pary, nie poddawajcie się na pierwszych schodach, bo nie zawsze będzie z górki, ale ważne żeby iść razem - apelowała. 
 

Myślicie, że ta edycja zaowocuje kolejnymi trwałymi związkami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.