"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dziś pierwszy odcinek. Poznamy uczestniczki programu. "Życie w samotności nie jest fajne"

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" startuje już w piątek 26 lutego. W pierwszym odcinku poznamy panie. Czy eksperci znajdą dla nich idealnych mężów? Co się będzie działo?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się niesłabnącą popularnością. W piątek 26.02 o 20:30 na antenie TVN7 poznamy żeńską część programu. Przedstawione zostaną sylwetki uczestniczek. My już wiemy, kto to będzie.

Laura - młoda kobieta po przejściach

Jedną z trzech kandydatek jest 31-letnia Laura. Mieszka w Gliwicach i pracuje w szkolnym sekretariacie. W wolnym czasie relaksuje się przy gotowaniu. Do tej pory nie dane jej było założyć własnej rodziny. Przez lata zmagała się z problemami rodziców. Ma za sobą trudne dzieciństwo, jej ojciec był alkoholikiem. Zmarł, gdy miała 26 lat. Niedługo później dotknęła ją choroba mamy. W tym czasie Laura pomagała i wspierała ją jak tylko mogła. Niestety, pół roku po diagnozie Laura straciła także mamę. Teraz mimo samotności jej towarzyszem jest ukochany pies. 31-latka marzy o tym, aby mieć przy sobie bliską osobę na dobre i złe.

Paulina i Krzysztof oraz Anita i Adrian"Ślub od pierwszego wejrzenia". Im się udało. Ci szczęśliwcy znaleźli miłość w show

Izabela: Życie w samotności nie jest fajne

Kolejną uczestniczką "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest 35-letnia Izabela, która również pochodzi ze Śląska. Mieszka w Bytomiu i prowadzi własny salon fryzjerski. Własnym biznesem zajmuje się już od 12 lat i jest to jej prawdziwa pasja. Sama mówi o sobie, że jest pracoholiczką. Mimo poświęcania się dla pracy, marzy o własnej rodzinie. Ma za sobą toksyczny związek, w którym została skrzywdzona fizycznie i psychicznie. Kobieta nie poddała się i chce ponownie dać sobie szansę na miłość.

Mężczyzna jest mi potrzebny przy boku, żebym się czuła bezpiecznie. Życie w samotności nie jest fajne. Chcesz mieć tę swoją oazę, do której przyjdziesz, będzie ten wymarzony mąż...

- wyznała podczas nagrań odcinka.

'Rolnik szuka żony', 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Czas zwolnić scenarzystów i dać szansę naturszczykom grać swoje role?

Iga - kobieta z charakterem

Iga mieszka w Pabianicach. Producenci programu nie podali jeszcze jej wieku. Eksperci natomiast nazwali ją "kobietą z charakterem, szukającą mężczyzny z charakterem". Iga jest bardzo energiczna, a jej pasją jest taniec. Ma za sobą kilka lat pobytu za granicą, lecz zawieszenie pomiędzy pracą a domem nie satysfakcjonowało jej na dłuższą metę. Po powrocie do Polski postanowiła zamieszkać i pracować w rodzinnych Pabianicach. Ma za sobą jeden poważny związek, który pozwolił, aby poczuła "smak życia z kimś". Teraz chce spróbować szczęścia ponownie.

Panie zostaną przedstawione w pierwszym odcinku, 26.02 o godzinie 20:30 na antenie TVN7. W kolejnym odcinku poznamy kandydatów na mężów: Kamila, Macieja i Karola. Dobieraniem par zajmują się eksperci: Magdalena Chorzewska, Piotr Mosak i prof. Bogusław Pawłowski.

Zobacz wideo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują synka
Więcej o: