"Ślub od pierwszego wejrzenia". Im się udało. Ci szczęśliwcy znaleźli miłość w programie

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zawsze są zachwyceni wyborem małżonka. Jednak tym parom udało się pozostać w stanie małżeńskim i dziś są bardzo szczęśliwe. Kto w programie znalazł prawdziwą miłość?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wywraca życie uczestników do góry nogami. Stające na ślubnym kobiercu pary widzą się po raz pierwszy. Dla większości to ryzyko było zbyt trudne do udźwignięcia. Małżeństwa po zakończeniu programu często się rozpadały, niektóre jeszcze w czasie programu nie były w stanie się dogadać. Są jednak wyjątki, które odnalazły prawdziwą miłość od pierwszego wejrzenia i - być może - na całe życie. Dziś trzy pary nadal są po ślubie - założyli własne domy i rodziny.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska: Nigdy nie żałowałam

Dla Agnieszki Łyczakowskiej i jej męża Wojciecha Janika upłynęły dwa lata odkąd wzięli udział w programie. Była uczestniczka wspomina show z łezką w oku:

Dziś wracają do mnie wspomnienia jakby to było wczoraj... Nasza przygoda zaczęła się w zachwycie, byliśmy oboje zafascynowani sobą, poznawaliśmy się, poznawaliśmy swoich bliskich i postanowiliśmy ze sobą zostać. Życie później nie było dla nas komedią romantyczną niczym z TVN-u - pisze nadal zakochana w mężu Agnieszka.

Wspomina też, że przeszli z mężem trudne chwile, jednak ostatecznie ryzyko poślubienia obcej osoby się opłaciło.

Czy kiedyś zwątpiłam w swój wybór, czy kiedyś żałowałam? NIGDY. Jestem szczęśliwą żoną. Dziś dziękuje losowi za swoją odwagę i za szansę jaką sobie dałam. Kto nie ryzykuje, szampana nie pije, ja właśnie spijam z niego piankę.
 

Hotel Paradise 3Uczestnicy "Hotel Paradise 3" zawarli pakty. Która ekipa jest najmocniejsza?

Agnieszka i Wojtek od razu wpadli w sobie oko i już w czasie programu widać było, że związek oparty na żartach i dużej dawce pozytywnego nastawienia do życia ma szansę wypalić. Jako jedyni ze "swojego" sezonu przetrwali po zakończeniu programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian Szymaniak: Dzisiaj jestem spełnionym facetem

Spektakularne zmiany po "Ślubie" zaszły u Adriana Szymaniaka. W programie poślubił on piękną blondynkę Anitę, z którą dzisiaj mają dwoje dzieci - syna Jerzego i córkę Blankę. Dopiero to, jak przyznaje mężczyzna, przyniosło mu prawdziwe szczęście. Na Instagramie wyznał, że kiedyś prowadził życie na wysokich obrotach, wśród mnóstwa znajomych. W pewnym momencie postanowił coś zmienić.

Zacząłem zauważać coraz częściej swego rodzaju pustkę w moim codziennym życiu, brak fundamentalnego, ale jakże ważnego elementu, jakim byłaby najbliższa mi osoba - wyznał Adrian.

Dodał też, że dopiero za sprawą rodziny poczuł prawdziwe szczęście w życiu:

Dzisiaj jestem spełnionym facetem, posiadającym wspaniałą, kochającą żonę, cudowne dzieci, które są wartością bezcenną dla mnie i najwspanialszą wartością życia.

Dla jego żony, Anity Szydłowskiej, udział w telewizyjnym show przyniósł także dużą popularność na portalach społecznościowych i nowe wyzwania zawodowe. Kobieta stworzyła własną markę z dziecięcymi ubraniami.

 

Halinka Jaksa z 'Sanatorium miłości', Małgorzata Tomaszewska w studiu TVPHalinka z "Sanatorium miłości" w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie oburzeni

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulina i Krzysztof Zrobkowie

Krzysztof Zrobek, który poślubił rudowłosą Paulinę w 2017 roku i wciąż wspomina program z wielkim sentymentem:

Ślub od pierwszego wejrzenia dał mi szansę na poznanie wyjątkowej osoby, którą jest moja żona Paulina - napisał na Instagramie.

Paulina i Krzysztof są szczęśliwymi rodzicami. W ubiegłym roku urodził im się pierwszy syn.

Nowy, piąty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:30 w stacji TVN. Myślicie, że kolejnym osobom przyniesie szczęście?

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiada o tęsknocie za rodziną
Więcej o: