"Rolnik szuka żony". Finał za nami. Widzowie o swoich odczuciach względem Magdy: Tylko się ośmieszyła

"Rolnik szuka żony". Siódma edycja uwielbianego przez telewidzów programu dobiegła końca. W całym sezonie nie brakowało emocji, jednak wydaje się, że w finale najwięcej ich wzbudziła Magdalena.

"Rolnik szuka żony". Magda nie miała najlepszego startu w programie. Choć otrzymała największą liczbę listów w historii produkcji, a nadzieje były spore, uczestniczka szybko zawiodła się na wszystkich wytypowanych przez siebie kandydatach. Jak się okazało, nie podeszli oni do tematu z należytą powagą, a niektórzy przyznali nawet, że lepiej czuli się w towarzystwie pozostałych uczestników niż samej Magdy.

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Na początku programu Magda mówiła, że jej wybranek powinien posiadać następujące cechy: szczerość, wierność, pracowitość, empatię i szacunek do kobiet. Jak zauważyła, żaden spośród trzech kandydatów (Paweł, Adam i Mateusz) nie spełnił jej oczekiwań. Gdy jedyna rolniczka w sezonie niemal straciła wszelkie nadzieje, postanowiła jeszcze raz przejrzeć nadesłane do niej listy i wygląda na to, że pod koniec programu udało jej się znaleźć miłość swojego życia. Pewna część widowni ma jednak spore wątpliwości co do świeżo upieczonej pary.

"Rolnik szuka żony". Internauci komentują zachowanie Magdy

Choć oboje znają się dość krótko, Magda i Kuba pojawili się razem w finale. Swoim występem potwierdzili, że uczucie rozwija się w błyskawicznym tempie. Kuba zdradził, że wybrany jest już pierścionek zaręczynowy, a Magda, która wcześniej zarzekała się, że nie opuści gospodarstwa, zamierza wyprowadzić się do ukochanego. Niektórzy z obserwatorów twierdzą, że para narzuciła takie tempo, gdyż spodziewa się dziecka

Pod zdjęciem zamieszczonym na oficjalnym instagramowym profilu programu pojawiło się wiele komentarzy dotyczących Magdy i jej wybranka. Nie ukrywamy, że były też słowa krytyki. Co takiego nie spodobało się fanom "Rolnika"? Internauci odnieśli się też do pozostałych wybranków i ocenili podejście Magdy do poprzednich kandydatów.

Jedna wielka ściema. Ma do nich pretensje, że się o nią nie starali, jak ona już sobie gościa wybrała przed programem, ale nie mógł przyjechać. Chce wyjść z twarzą z tego, ale tylko się ośmieszyła, księżniczka.
Dać zadanie "zbieranie stonki" i mieć pretensję, że zbierają stonkę, a nie wykazują zainteresowania w tym czasie.
Desperatka straszna - pisali niepochlebnie niektórzy z użytkowników Instagrama.

Na szczęście pod nagraniem przeważały pozytywne komentarze. Wiele osób stanęło w obronie Magdy. Duża część życzy parze wszystkiego, co najlepsze, do czego i my się dołączamy. 

Myślicie, że związek Magdy i Kuby przetrwa po programie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.