Trzecią edycję "Mam talent" wygrała jako mała dziewczynka. Magda Welc powraca z nowym teledyskiem. Bardzo się zmieniła

Trzecią edycję popularnego programu "Mam talent" wygrała Magda Welc, którą widzowie zapamiętali jako małą dziewczynkę z pięknym głosem. Po dziesięciu latach jest ona już dorosłą kobietą. Zobaczcie, jak przez ten czas zmieniła się uczestniczka show oraz co przygotowała dla swoich fanów.

10 lat temu 12-letnia Magda Welc wzięła udział w trzeciej edycji "Mam talent" podbijając serca polskich widzów. W finałowym odcinku zaśpiewała piosenkę Edyty Geppert "Nie żałuję". Swoim głosem oczarowała wszystkich, w tym jury, w którym zasiadali wówczas Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. Zwycięstwo małej wokalistki nie było zaskoczeniem, jednak po zakończeniu programu niewiele o niej słyszeliśmy.

Magda występowała gościnnie w programach TVN u boku Edyty Geppert, Michała Bajora oraz członków zespołu Dżem. Poza tym angażowała się w takie przedsięwzięcia jak występ podczas koncertu noworocznego organizowanego przez Mazowiecki Teatr Muzyczny w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Od tamtej pory Magda Welc zniknęła z mediów. Ku zaskoczeniu fanów, wokalistka założyła niedawno instagramowe konto, na którym zamieściła wpis dotyczący jej muzycznego powrotu. 

W jednym z postów wokalistka napisała:

Hej, długo mnie tu nie było. Trochę się u mnie pozmieniało, a ostatnio sporo się dzieje dobrego.

W dalszym wpisie Magda wyznała, że po wielu latach przerwy na nowo podjęła współpracę z Mariuszem Ostańskim, kompozytorem i producentem, który jeszcze w 2011 roku stworzył dla niej płytę z kolędami „Sianko na stół”. Na końcu dodała:

Teraz czuję się jakbym wróciła do domu. Dzięki za wsparcie i pamięć !
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów, którzy odkryli, że uczestniczka 3 edycji popularnego show postanowiła wznowić swoją muzyczną karierę.

Dziękuję, że znów mogę ciebie zobaczyć, a także usłyszeć.
Kibicowałam Ci w programie... dobrze, że wróciłaś...

6 grudnia do sieci trafił teledysk, nad którym ostatnio pracowała wokalistka. Utwór nosi tytuł ,,Babci Zegar". Nie da się ukryć, że Magda Welc nie przypomina już małej dziewczynki, która 10 lat temu wystąpiła w "Mam talent".

 

A wy? Co sądzicie o powrocie Magdy Welc?

Zobacz wideo Maffashion chciała zapłacić, by nie publikowano jej zdjęć w ciąży [PLOTKERSI EXTRA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.