"Rolnik szuka żony". Maciej przez dwa tygodnie nie odzywał się do Ilony. Fani już wiedzą: Z tej mąki chleba nie będzie

Relacja Macieja i Ilony z siódmej edycji show "Rolnik szuka żony" wzbudza niemałe emocje. Fani programu nie są przekonani, by ich związek przetrwał.

W ostatnim odcinku show "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali się do rodzinnych domów swoich wybranek. Mogłoby się wydawać, że to kolejny i to dość poważny krok w ich relacjach. Niestety, najwyraźniej nie w przypadku wszystkich par. Fani podejrzewają, że związek Macieja i Ilony nie przetrwał próby czasu.

'Rolnik szuka żony'. Maciek wpadł do domu Ilony"Rolnik szuka żony". Maciek odwiedził rodzinny dom Ilony. Kobieta jest zdezorientowana

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Maciej nie ma kontaktu z Iloną

Ilona cieszyła się, że Maciej przyjedzie do jej rodzinnego domu i pozna jej rodziców. Jednocześnie uczestniczka nie ukrywała zmartwienia, że ich relacja rozwija się bardzo powoli.

Przez ten czas jak byłam u niego na gospodarstwie, to na pewno go polubiłam, ale nie wiem, bo znajomość nasza rozwija się bardzo powoli i nie wiem, co o tym myśleć. Nie daje mi sygnałów, że mu zależy, może też nie chce tego jakoś przyspieszać, albo też nie czuje zbyt wiele do mnie, bo nie było czasu, aby coś się zrodziło i to tak wygląda - powiedziała.

Krystian Ochman"The Voice of Poland 11". Krystian Ochman walczy o zwycięstwo. Talent odziedziczył w genach

Mama Ilony też miała wątpliwości. W pewnym momencie postanowiła spytać Macieja wprost, czy naprawdę jest zainteresowany jej córką. Wszystko przez to, że od kiedy ją wybrał, to nie odzywał się do niej dwa tygodnie!

Nie wiem, czy Ty jesteś nią zainteresowany, czy to tylko tak i minie? - zapytała mama.
Gdybym nie był zainteresowany Ilonką i nie chciał jej poznać, to nie zawracałbym Państwu głowy - odparł Maciek.

Okazuje się jednak, że dla fanów programu to nie jest takie oczywiste. Pod zdjęciami Macieja na Instagramie nie brakuje krytycznych w stosunku do jego zachowania komentarzy. Internauci są zdania, że rolnik nie traktuje Ilony poważnie.

Izabela Zeiske"Gogglebox". Iza Zeiske zamieściła poruszający post. "Do zobaczenia mój wierny przyjacielu"

Przez dwa tygodnie brak czasu na telefon do Ilony? Z tej mąki chleba nie będzie.
Zero kontaktu przez dwa tygodnie to trochę słabo. Mógłby się postarać, a nie jej kazać dzwonić, bo on nie ma czasu. Trochę nie do rozgryzienia. Raz miły, czarujący, a zaraz niepewny, mało konkretny.
Słabo widzę dalszą relację tej pary. Mało zaangażowania z jego strony - komentowali fani.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Instagram/rolnikszukazonytvp

To jednak nie wszystko. Widzowie twierdzą, że po zakończeniu zdjęć do programu Maciej zaczął spotykać się z dziennikarką TVP.

Z przecieków na obecną chwilę wybierze Ilonkę, ale chleba z tego nie będzie... Maciej jest z prezenterką telewizyjną.
Nie wiecie, że on już jest z Panią Izą?
Maciej olał Ilonę i związał się z Izabelą z TVP - piszą internauci.

Być może niedługo przekonamy się, jaka jest prawda. Finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Prawdopodobnie wtedy Maciej ujawni, jak potoczyły się losy jego relacji z Iloną.

Zobacz: Eleganckie bluzki na każdą okazję!