"Milionerzy". Pampers, puszka, plastikowa torebka czy żyłka. Co rozkłada się najdłużej? Przyszły szwagier wsparł uczestnika

Wszystkie te śmieci rozkładają się kilkaset lat, ale najdłużej... - tak brzmiało pytanie zadane przez Huberta Urbańskiego we wtorkowym odcinku "Milionerów". Uczestnik, który musiał się z nim zmierzyć walczył o 75 tysięcy złotych. Wykorzystał telefon do przyjaciela. Przyszły szwagier wsparł mężczyznę.

"Milionerzy" to jeden z najchętniej oglądanych teleturniejów w Polsce. Możemy go oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN. We wtorkowym odcinku o milion złotych walczył uczestnik, który kontynuował grę z poprzedniego odcinka. Filip Dawidowicz, mieszkaniec Łodzi był naprawdę spokojny i opanowany. Nie ma się co dziwić, w końcu na widowni kibicowała mu narzeczona Monika, a pod telefonem czekał chętny do pomocy przyszły szwagier. Jakie pytanie skłoniło uczestnika do użycia koła ratunkowego?

Wszystkie te śmieci rozkładają się kilkaset lat, ale najdłużej:

  • A. pampers
  • B. plastikowa torebka
  • C. żyłka wędkarska
  • D. aluminiowa puszka

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Wszystkie te śmieci rozkładają się kilkaset lat, ale najdłużej...

Pytanie warte było aż 75 tysięcy złotych. Uczestnikowi zostało już tylko jedno koło ratunkowe, czyli telefon do przyjaciela i jednocześnie tylko pięć pytań do miliona. Mężczyzna nie wyglądał na zadowolonego z pytania i sarkastycznie stwierdził, że jest ono dobre.

Na czasie, prawda? - skwitował Hubert Urbański.

Uczestnik oszacował, że pampers rozkłada się najkrócej. Próbował rozważyć inne opcje, ale nie wiedział z jakiego materiału robiona jest żyłka wędkarska. Obstawił zatem, że z poliamidu i powiedział, że na pewno długo się rozkłada. Zapytany przez Huberta Urbańskiego na co by postawił, stwierdził, że na odpowiedź C - żyłkę wędkarską, albo na D - aluminiową puszkę. 

Trudne pytanie powiem ci Hubert - rzekł uczestnik.

Mężczyzna postanowił, że użyje swojego ostatniego koła ratunkowego, czyli telefonu do przyjaciela. Po drugiej stronie słuchawki czekał jego przyszły szwagier - Bartek, który w krótkiej rozmowie potwierdził domysły uczestnika i powiedział, że obstawiałby odpowiedź C - żyłkę wędkarską. Gracz ostatecznie poprosił Huberta Urbańskiego o zaznaczenie tej odpowiedzi. Prowadzący poinformował, że dobra wiadomość jest taka, że nie jest to aluminiowa puszka. Drugą dobrą wiadomością był fakt, że uczestnik zaznaczył prawidłową odpowiedź, C - żyłkę wędkarską.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.