"Hotel Paradise". Odpadł faworyt! Wyrzuciła go zakochana w nim Ata. O co poszło?

W czwartkowym odcinku "Hotelu Paradise" z programem pożegnał się Ivan. Chłopak od początku był związany z Anią, jednak dziewczyna nie mogła mu tym razem pomóc. Odpadł po decyzji innej zakochanej w nim uczestniczki.

"Hotel Paradise" coraz bardziej zaskakuje widzów. Producenci show dobierają zadania tak, by stabilna sytuacja uczestników szybko została zachwiana. Nigdy nie wiedzą, kto i kiedy opuści wyspę i ciężko przewidzieć rozwój wydarzeń. Ostatnio z programem pożegnał się Ivan, typowany na zwycięzcę show.

"Hotel Paradise". Ivan odpadł po decyzji Aty

"Hotel Paradise" i ostatnie odcinki programu przybierają coraz bardziej zaskakujący obrót. Odpadają uczestnicy, którzy - wydawać by się mogło - mają dosyć stabilną sytuację i niemal od początku są w parze z jedną osobą. Taki zwrot akcji przytrafił się Ivanowi. Był od dawna z Anią, jednak producenci "zablokowali" mu możliwość połączenia się z dziewczyną podczas Rajskiego Rozdania i chłopak musiał opuścić wyspę.

Karolina i Łukasz z 'Hotelu Paradise 2'"Hotel Paradise". Łukasz jest w związku z Karoliną? Poznali się po programie i dodają wspólne fotki

Gdy okazało się, że Ivan nie może być w parze z Anią, postanowił zaryzykować i podejść na eliminacjach do zakochanej w nim Aty. Dziewczyna jednak stwierdziła, że mimo uczucia nie zdecyduje się go wybrać. Wiedziała, że i tak ostatecznie chłopak zostając w programie, dalej byłby w parze z Anią. Ivan musiał opuścić wyspę.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Ania Matyasek pochwaliła się nową fryzurą, ale fani pytają o usta. Jej odpowiedź rozwiała wątpliwości

Hotel Paradise 2"Hotel Paradise 2". Uczestnicy znali się, a w programie udawali nieznajomych?

Istnieją jednak podejrzenia, że produkcja programu zdecyduje się przywrócić go do gry, bo takie sytuacje zdarzały się ostatnio bardzo często. Nie da się ukryć, że druga edycja jest pełna zwrotów akcji, a rywalizacja jest bardzo zacięta. Czasem wykracza nawet poza pewne granice, a ostatnio fani "Hotelu Paradise" zarzucali, że niektórzy uczestnicy promują niezdrowe i agresywne zachowania.

Myślicie, że Ivan wróci do programu?

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania