"Hotel Paradise". Łukasz jest w związku z Karoliną? Poznali się po programie i dodają wspólne fotki

Karolina jest uczestniczką, która była na wyspie tylko kilka dni, z kolei Łukasz odpadł już na początku "Hotelu Paradise 2". Nie mieli okazji się spotkać, jednak wszystko wskazuje na to, że ich losy złączyły się po nagraniu show.

Karolina i Łukasz z "Hotelu Paradise 2" opuścili już wyspę. Jak się okazuje, nie oznacza to wcale, że nie mieli szansy się poznać. Wielokrotnie okazywało się, że relacje nawiązywane w programie nabierały dopiero tempa po powrocie do domów. Tak może być i tym razem, bowiem ostatnio para podzieliła się wspólną fotką, a niemalże każde zdjęcie dziewczyny jest komentowane przez Łukasza.

"Hotel Paradise 2". Łukasz i Karolina poznali się po programie

Uczestnicy "Hotelu Paradise 2" poznali się już po opuszczeniu Bali. Chłopak będąc jeszcze w programie, miał opinię jednej z najbardziej kontrowersyjnych osób. Już na początku spora część internautów twierdziła, że Łukasz natrętnie zaleca się do uczestniczek i brakuje mu subtelności. Z kolei Karolina pojawiła się w ekskluzywnej willi dopiero niedawno, jednak skromnej i nieśmiałej dziewczynie nie udało się znaleźć tam swojego miejsca i partnera, z którym mogłaby się związać. Istniały szansę, że stworzy parę z Robertem, ale mężczyzna ostatecznie nie wybrał jej na Rajskim Rozdaniu i pożegnała się z programem. 

Klaudia El Dursi i Kuba WojewódzkiKlaudia El Dursi i Kuba Wojewódzki wspominają początki swojej znajomości

"Hotel Paradise 2". Łukasz i Karolina są parą?

Uczestnicy "Hotelu Paradise 2" znaleźli się na wyspie już ponad pół roku temu i mimo że emisja ma miejsce dopiero teraz, oni już dawno przebywają w swoich domach. Mieli szansę na lepsze poznanie się poza kamerami show. Okazję tę wykorzystali Łukasz z Karoliną, którzy nie poznali się w trakcie pobytu w willi. Najwyraźniej udział w jednym projekcie sprawił, że zechcieli się spotkać. Jedno ze zdjęć zamieszczonych przez chłopaka sugeruje, że naprawdę się polubili, a może nawet wynikło z tego coś więcej.

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Łukasz pomaga Marietcie w urządzaniu mieszkania
Coś kończy się, zaczyna się coś nowego! Szkoda, że nie poznaliśmy się w programie - podpisał tajemniczo fotkę Łukasz.

Łukasz i Karolina z 'Hotelu Paradise'Łukasz i Karolina z 'Hotelu Paradise' instagram.com@lukaskarpinski

Łukasz z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Widzowie są oburzeni zachowaniem Łukasza: Cham, ordynus i prostak

Z kolei pod jednym z postów dziewczyny napisał, że uważa, że dobrze sobie poradziła w programie.

Uważam, że świetnie sobie poradziłaś, mimo zaciętej walki uczestników - komplementował.

Warto wspomnieć, że niemal każde zdjęcie Karoliny jest uzupełnione komentarzem Łukasza. Często są to emoji z sercem lub płomieniem ognia. 

Podobna sytuacja w "Hotelu Paradise 2" miała miejsce w przypadku Sonii i Artura, którzy również wrzucali zdjęcia sugerujące, że są parą. Jak faktycznie wyglądają ich relację, dowiemy się już po zakończeniu show.

Myślicie, że Karolina i Łukasz są tylko dobrymi znajomymi?

Zobacz też: "Hotel Paradise 2". Uczestnicy znali się od dawna, a w programie zachowywali się jak nieznajomi? Widzowie oburzeni