"Hotel Paradise". Nie zabrakło łez, zazdrości i... kwiatów. Kuba dostał drugą szansę, a Łukasz nazwał kumpla "leszczem"

W "Hotelu Paradise" pojawił się list, który sporo namieszał. Bartek jako singiel dostał szansę, by zabrać na randkę trzy dziewczyny. Wśród wybranek była oczywiście Dominika. Uczestnik nie spodziewał się jednak, że jest na podsłuchu.

"Hotelu Paradise" emocje sięgnęły zenitu. Pojawiły się łzy, rywalizacja, intrygi i niemiłe słowa w stronę innych uczestników

Miłosny trójkąt w "Hotelu Paradise"

Fani miłosnego show przyzwyczajeni są do tego, że single dostają w programie szansę na odbudowanie relacji z którąś z dziewczyn. Z takiej możliwości skorzystał Bartek, który nadal chciałby zdobyć serce Dominiki. Mężczyzna mógł zaprosić na randkę trzy wybranki, jednak to właśnie spotkanie z Dominiką było dla niego największym przeżyciem. Padły szczere wyznania i nie zabrakło płaczu. 

Przy Tobie czuję się tak swojsko. Mógłbym Cię zabrać wszędzie, do znajomych, do rodziny. Zawsze jestem szczery i zawsze będę przy Tobie i przy Tobie stanę - oznajmił Bartek. 

Słowa te mocno wpłynęły na Dominikę, która jest w parze z Arturem, jednak nie chce skrzywdzić byłego partnera. 

To jest głupia sytuacja. Nie spodziewałam się, że mnie zaprosi. Tam się bardziej czułam jak z przyjacielem. Nikogo tu nie skreślam. Nie chcę skrzywdzić Bartka, a wiem, że on też jest wrażliwy - zwierzała się mieszkanka hotelu. 
 

Bartek na randkę zaprosił jeszcze Magdę oraz Anię. Mężczyzna nie wiedział jednak, że jest podsłuchiwany przez męską część uczestników, którzy analizowali przebieg jego spotkań z dziewczynami. Łukasz znów pokusił się o mocne słowa, nazywając jednego z kolegów "leszczem". 

Bartek zabrał Anię na randkę, bo uważa Iwana za takiego suchara, po prostu leszcza. Chciał znaleźć u Ani jakieś oczko i deskę ratunku.

Jednak najwięcej emocji wzbudził wykonany przed samym rajskim rozdaniem gest Bartka w stronę Dominiki. Mężczyzna podarował ukochanej zerwane własnoręcznie kwiaty. Myślicie, że dzięki temu zyska większą sympatię kobiety i nie odpadnie w kolejnym odcinku?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o macierzyństwie i związku!