"Hotel Paradise". Sonia i Artur oficjalnie są parą. Wrzucili wspólne zdjęcie. "Świat się dowiedział"

Sonia z "Hotel Paradise" wstawiła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z Arturem i opatrzyła ja jednoznacznym podpisem. W czwartkowym odcinku wyznała chłopakowi, że jej się podoba i jak widać ich relacja przetrwała także po programie.

W "Hotel Paradise" większość uczestników ma swoją parę, jednak - jak widać - relacje bardzo szybko mogą się zmienić. Artur niemal od początku programu był związany z Dominiką, jednak w czwartkowym odcinku Sonia wykazała zainteresowanie chłopakiem i jak widać po ich zdjęciach na Instagramie, to właśnie tej parze udało się stworzyć związek po opuszczeniu wyspy. Sam program był bowiem kręcony na początku tego roku. 

Zobacz stroje kąpielowe na Avanti24.pl!

Sonia z "Hotel Paradise" wyznaje uczucie Arturowi

Sonia z "Hotel Paradise" jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek show. Od początku wzbudza sprzeczne emocje ze względu na fakt, że już pierwszego dnia wszczynała kłótnie z jednym z chłopaków na wyspie, Łukaszem. Później była w konflikcie z Kamilem, a ostatnio nie była zachwycona obecnością Krystiana we wspólnej sypialni, o czym również nie omieszkała go poinformować. Nie da się ukryć, że dziewczyna wzbudza sporo negatywnych emocji, ale mimo wszystko nieźle na tym dotychczas wychodzi. Sporo chłopaków na wyspie jest nią zauroczonych i dzięki temu udaje jej się wciąż pozostać w programie. W czwartkowym odcinku okazało się jednak, że nie mają u niej szans, bowiem Sonia jest zainteresowana Arturem, który obecnie jest w parze z Dominiką.

Okazało się, że niczego nieświadomy chłopak wybrał się z Sonią na randkę, która jednak zdawała się być tylko koleżeńskim wypadem. Jak się okazało, spotkanie stało się odpowiednim momentem, by opowiedzieć o swoich uczuciach.

Jeszcze nie byłam na takiej randce z chłopakiem koleżanki - powiedziała rozbawiona Sonia chwilę przed randką.

Kłopoty wyczuwała jednak Dominika, która nie była ufna w stosunku do koleżanki. Jak się później okazało - całkiem słusznie.

Nie ufam jej, no wydaje mi się, że ona jest w takiej sytuacji, że mogłaby się łapać wszystkiego.

Następnie Sonia przed wyjściem powiedziała Arturowi, żeby pożegnał się ładnie z Dominiką i dał jej buziaka. Kolejne zdarzenia jednak faktycznie wskazały, że intencje Sonii nie były tak czyste, jak mogłoby się wydawać. 

Sprawa wygląda tak, że bardzo mi się podobasz i to odkąd weszłam do hotelu. Bardzo lubię Domi, dlatego nie wiem, jak mam się zachować - zwróciła się Sonia do Artura. 
 

Sonia i Artur z "Hotel Paradise" są parą 

"Hotel Paradise" był kręcony na początku tego roku, dlatego uczestnicy mogą oglądać swoje zmagania na wyspie już przed telewizorami we własnych domach. Jak podejrzewaliśmy, po przyjrzeniu się zdjęciom i komentarzom na ich profilach na Instagramie, udało się wywnioskować, jak wyglądają relację uczestników po programie. Jeszcze kilka dni temu typowaliśmy, że Sonia i Artur są parą i jak się okazuję - całkiem słusznie. 

Zobacz najmodniejsze fasony letnich sukienek!

Dziewczyna wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z chłopkiem i opatrzyła jednoznacznym podpisem. 

Świat się dowiedział haha! Ale to był fun. Chyba trochę jak pszczółka, z kwiatka na kwiatek... A co będzie dalej?! Ahh cała Sońka, zakręcona... Trudno nadążyć - podpisała zdjęcie Sonia. 

Artur i SoniaArtur i Sonia instagram.com@sonia.hotelparadise2

Nadążacie?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Łukasz został poważnie pobity! "Tylko frajerzy uderzają litrową butelką w tył głowy"

Zobacz wideo Za kim z programu Hotel Paradise najbardziej tęskni Martyna?