Pożar na planie programu "Anything Goes. Ale Jazda!". Tomasz Oświeciński i Tomek Barański próbują go ugasić

Już w piątek na antenie TVP2 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego formatu "Anything Goes. Ale Jazda!". Wszystko wskazuje na to, że czekają nas duże emocje!

Już 11 września, w piątek, będziemy mogli obejrzeć nowy program „Anything Goes. Ale Jazda!”. Telewizja Polska postawiła na absolutną nowość w jesiennej ramówce. Na czym polega wyjątkowy format? W każdym odcinku pojawi się sześciu znanych gości, którzy będą poddawani zabawnym i nieoczekiwanym konkurencjom.

Poprowadzi go Elżbieta Romanowska. Na sam koniec uczestników czeka ostatnie zadanie, nazwane "krzywą sceną". Postawiona pod kątem 22,5 stopnia scena sprawia, że poruszanie po niej jest bardzo trudne. W związku z tym dzieje się na niej wiele komicznych sytuacji, właśnie z udziałem gwiazd.

Gośćmi piątkowego odcinka będą: Joanna Jędrzejczyk, Olga Łasak, Maria Dejmek, Tomasz Barański, Tomasz Oświeciński oraz Cezary Trybański.

Obejrzyjcie fragment premierowego odcinka, w którym Tomasz Oświeciński i Tomasz Barański próbują ugasić pożar. Będziecie fanami nowego programu?

Zobacz wideo