"Więzień miłości". Kim jest Yaprak Durmaz z tureckiej produkcji? Aktorka ma wyjątkowe hobby i interesujący Instagram

Yaprak Durmaz odgrywa rolę Ayse w serialu "Więzień miłości". Piękna Turczynka jest jednak również modelką, a swoimi zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie. Zobaczcie, jak wygląda jej życie prywatnie.

Polscy widzowie pokochali serial "Więzień miłości" i występujące w nim postaci. Ciekawość wzbudzają także same aktorki odgrywające rolę głównych bohaterek. Przybliżyliśmy Wam już sylwetkę Hazal Subasi, czyli serialowej Zehry, a także Hande Comertler, która odgrywa rolę Sabah. Teraz nadszedł czas, by dowiedzieć się, kim jest Yaprak Durmaz, czyli Ayse z tureckiej produkcji.

Zobacz wideo

Kim jest Yaprak Durmaz, serialowa Ayse z serialu "Więzień Miłości"?

Yaprak Durmaz w produkcji "Więzień miłości" portretuje Ayse, czyli śmiertelnie chorą siostrę Ömera. To właśnie ten serial przyniósł Turczynce popularność w Polsce. Debiutem aktorki była jednak rola w serialu "Siya Mem u Zin", gdzie w 2012 roku turecka piękność zagrała rolę tytułowej Zin.

A kim 32-latka jest prywatnie? Yaprak Durmaz przyszła na świat w Stabmule i wychowała się w Turcji. W stolicy tego kraju studiowała modę i tekstylia na tamtejszym uniwersytecie. Nikogo nie zdziwi więc fakt, że piękna Turczynka jest również modelką. Gwiazda "Więźnia miłości" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z dumą prezentuje swe wdzięki na Instagramie, a obserwatorom daje wgląd w swe codzienne życie.

Yaprak Durmaz chętnie podróżuje oraz uwielbia zwierzęta - szczególnie psy i koty. Z wielką ochotą spędza czas w towarzystwie przyjaciółek, udając się z nimi na spacery brzegiem morza oraz odwiedzając restauracje. Gwiazda "Więźnia miłości" lubi jeździć na skuterze, czytać książki oraz malować. Zdjęcia ukazujące życie i hobby tureckiej modelki znajdziecie również w naszej galerii. 

Polecamy: "Więzień miłości". Sabah, czyli Hande Comertler w serialu nie podkreśla kobiecości. Aktorka zupełnie inaczej wygląda prywatnie

Więcej o: