"Rolnik szuka żony". Ilona i Adrian rozstali się? Wydali oświadczenie

Ilona i Adrian postanowili odnieść się do plotek o zakończeniu ich związku. Pojawiło się oświadczenie.

Ilona i Adrian to jedyna para, która wyszła zwycięsko z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Odnaleźli tam miłość i do dziś tworzą udany związek. Oboje stronią od mediów i tylko od czasu do czasu publikują wspólne zdjęcia. W ostatnim czasie, gdy ich aktywność w mediach społecznościowych znacznie zmalała, zaczęły pojawiać się plotki o ich rzekomym rozstaniu. Choć oboje długo milczeli, w końcu pojawiło się oświadczenie na oficjalnej stronie programu.

Czy Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" rozstali się?

Na profilu facebookowym programu "Rolnik szuka żony" ukazało się zdjęcie Ilony w czułych objęciach Adriana. Pod postem pojawił się komentarz, który wyjaśnia całą sytuację.

W nawiązaniu do fantastycznych artykułów w prasie kolorowej, uprzejmie informujemy, że pogłoski o końcu naszego związku są nie tyle mocno przesadzone, co zupełnie nieprawdziwe. Pozdrawiamy serdecznie. Ilona i Adrian (wciąż razem). PS A ładnie to tak podglądać i psuć babski weekend? - czytamy.

Ilona i Adrian była jedną z ulubionych par widzów. Nic więc dziwnego, że psot skomentowali licznie internauci, którzy trzymają za nich kciuki. Pojawiło się masa miłych słów.

Życzę Wam szczęścia i trzymam za Was kciuki.
Jesteście świetni i trzymam kciuki.
Trzymam kciuki za Was kochani dużo miłości na wspólnej drodze - piszą.

My również dołączamy się do życzeń.

Warto także dodać, że już najbliższej jesieni wystartuje kolejna. 7. edycja programu "Rolnik szuka żony", który podbił serca widzów. W internecie dostępne są już wizytówki siedmiu kandydatów i kandydatek, które zdecydowały się na udział w randkowym show. Te osoby, które zdobędą najwięcej listów, widzowie będą mogli zobaczyć w programie.

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub
Więcej o: