Była uczestniczka nową prowadzącą "Top Model"? Jest "zainteresowana". Mamy komentarz Joanny Krupy

Program "Top Model" już niedługo w telewizji. Rozpoczęły się pierwsze castingi. Pozostaje tylko niewyjaśniona do tej pory kwestia prowadzącej. Czy Joanna Krupa będzie przyjeżdżała ze Stanów specjalnie na nagrania, czy może przekaże pałeczkę nowej współprowadzącej?

Program "Top Model" od prawie 10 lat gości na antenie TVN. Mimo ciężkiej sytuacji na świecie stacja postanowiła, że przeprowadzi casting od jesiennej edycji programu. Odbywają się one za pośrednictwem internetu. Wielu widzów zastanawia się jednak, kto poprowadzi program - Joanna Krupa mieszka z mężem i malutkim dzieckiem w Stanach Zjednoczonych i musiałaby przyjeżdżać na nagrania do Polski. Plotki podgrzała Karolina Pisarek, która mogłaby zastąpić poprzednią prowadzącą. Zasugerował to Marcin Cejrowski podczas jednego z programów "Kwarantanna Live" na portalu Plejada.pl.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o rozstaniu.

Czy Karolina Pisarek zastąpi Joannę Krupę w "Top model"?

Karolina Pisarek wzięła udział w "Top Model" mając zaledwie 18 lat. Doszła do samego finału, jednak tam zajęła drugie miejsce (ubiegł ją wówczas Radek Pestka). Choć nie wygrała programu, nie zniknęła, jak wiele uczestniczek "Top Model" przed nią. Ma za sobą wiele sukcesów, a teraz możecie ją oglądać w programie "Azja Express". Nic dziwnego zatem, że produkcja mogłaby ją brać pod uwagę.

Portal Plejada.pl poprosił o komentarz modelkę. Okazuje się, że Karolina marzy by pracować w telewizji:

Bardzo bym chciała współprowadzić "Top Model", to jedno z moich marzeń. Byłoby niesamowicie! Wszystko, co robię zawodowo po programie, ma jeden cel - chcę pracować w telewizji. To moje marzenie, chciałabym takie rzeczy robić. Zobaczymy, co będzie. Kocham podróżować, ale kiedyś trzeba zostać na miejscu - powiedziała.

Choć mamy nadzieję, że Karolina spełni swoje marzenie, z pewnością będzie jej trudno zastąpić Joannę Krupę, która bezapelacyjnie jest twarzą tego programu. Menadżerka Joanny Krupy w rozmowie z nami nie pozostawia też wątpliwości - młodsza modelka musi poczekać, Joasia nie zamierza bowiem rezygnować z występów w show:

Oczywiście, że Joanna Krupa pojawi się w kolejnej edycji - mówi nam Justyna Bulińska, menadżerka modelki.

Warto przypomnieć, że Joanna Krupa w ubiegłym roku została po raz pierwszy mamą. Córeczkę Ashę wychowuje razem z mężem, mieszkając w Los Angeles.