Joanna Krupa zdradza szczegóły nowego "Top Model". Rusza casting online, nowością będzie srebrny bilet

9. sezon "Top Model" przed nami. Właśnie rozpoczął się casting online, a Joanna Krupa opowiedziała o tegorocznych nowościach. Będzie się działo!

Rusza casting do nowego, dziewiątego już sezonu "Top Model". 6 kwietnia jurorzy oraz Michał Piróg spotkali się na nagraniu live udostępnionym na FB oraz YouTube, w którym wyjawili szczegóły tej edycji. Jak się okazuje, czeka na nas wiele niespodzianek.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała przygotowania do finału "Top Model".

Joanna Krupa zdradza szczegóły nowego "Top model" - srebrny bilet?!

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński ponownie zasiądą w jury nowej edycji "Top Model", a uczestników programu jak zwykle wspierać będzie Michał Piróg. Tegoroczny casting przybierze jednak inną formę. Zazwyczaj jury spotykało się z chętnymi do wzięcia udziału w produkcji w największych miastach w Polsce. Z uwagi na zagrożenie, które panuje w naszym kraju, osoby marzące o karierze w modelingu tym razem będą wysyłać swoje zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej "Top Model". Chętni do wzięcia udziału w porogamie mają przesłać zdjęcie oraz film, na którym zaprezentują siebie.

To jednak nie koniec nowości. W tym sezonie niespodzianką będzie "srebrny bilet", który otrzyma osoba wybrana przez widzów. Szczegóły zdradziła Joanna Krupa:

Jeszcze bardziej będę patrzeć na te wszystkie wideo, żeby był ten "wow factor". A jaka niespodzianka w tym sezonie? Już wam mówię. W tamtym sezonie był złoty bilet, w tym sezonie jest jeszcze srebrny bilet. To znaczy, że z tych wszystkich filmów my wybierzemy jeden ulubiony - każdy juror plus Michał, pięć wideo. Ale z tych pięciu wy wybierzecie jedną osobę, która wygra srebrny bilet i od razu przyjdzie na bootcamp - mówiła podczas relacji na żywo na Instagramie.

Oprócz "srebrnego biletu", w tej edycji nie zabraknie także znanego z poprzedniej edycji "złotego biletu", który zapewni szczęśliwcowi miejsce w domu modelek:

Złoty bilet też będzie! - dodała Joanna Krupa.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji "Top Model" złoty bilet otrzymała Klaudia El Dursi, która co prawda programu nie wygrała, ale dotarła do ścisłego finału i prowadzi obecnie "Hotel Paradise" na antenie TVN7.

Weźmiecie udział w castingu do nowej edycji "Top Model"?

PJA

Więcej o:
Komentarze (2)
Joanna Krupa zdradza szczegóły nowego "Top Model". Rusza casting online, nowością będzie srebrny bilet
Zaloguj się
  • wejsunek47

    0

    nie mam pojęcia o co chodzi.. nie wiem .kim jest ta lala o pustych oczach ale zwróciłem uwagę na "wow factor".... czy w Polsce istnieje życie równoległe? i ten bełkot jest dla kogoś zrozumiały?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX