Zachwyciła jurorów "Top Model" i dostała złoty bilet. Sprawdziliśmy jej Instagram. Klaudia ma piękne zdjęcia i... znanych znajomych

W drugim odcinku 8. edycji "Top Model" jurorzy po raz pierwszy przyznali złoty bilet. Uczestniczka zachwyciła ich swoją urodą i figurą oraz fotogenicznością. Jednak jak się okazuje, 30-latka ma na swoim koncie udział w kampanii reklamowej oraz koleguje się z osobami z show-biznesu.

To była pierwsza taka sytuacja w 8. edycji "Top Model". Ostatnia uczestniczka, którą pokazano w drugim odcinku, otrzymała złoty bilet gwarantujący jej pewny udział w programie. Jej uroda poruszyła nie tylko jury, lecz także internautów. Dlatego zajrzeliśmy na jej Instagram i jak się okazuje, nie jest to osoba całkowicie nieznana.

"Top Model". Klaudia El Dursi przyjaźni się ze znanymi osobami

Kim w ogóle jest Klaudia? Uczestniczka ma 30 lat, dwoje dzieci oraz marzy o karierze modelki. Dopiero teraz, kiedy jej dzieci już troszkę podrosły (mają 10 i 5 lat), zdecydowała się spróbować sił w branży. Gdy tylko pojawiła się przed jury, od razu wywołała w nich pozytywne emocje. Marcin Tyszka uznał, że świetnie czuje się ona przed obiektywem. Zresztą jej zdjęcia na Instagramie są na to dowodem.

Jednak z jej profilu wynika jeszcze jedno. Klaudia koleguje się z wieloma osobami z show-biznesu. Obserwuje ją m.in. Paulina Krupińska. Dodała też kilka ujęć, na których pozuje m.in. z Natalią Siwiec. Pod jednym z postów pojawił się wpis, z którego możemy dowiedzieć się, że ma już na swoim koncie udział w kampanii reklamowej, w której wystąpiła właśnie z celebrytką.

Nie ma to jak profesjonalna modelka dostaje się do domu modelek. Profesjonalistka z totalnymi amatorami w jednym domu. Modelka pracująca razem z Natalią Siwiec w jednej branży - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

W Top Model pojawił się uczestnik z zespołem Tourette'a? Hubert Gromadzki komentuje, jakie ma szanse zrobić karierę w modelingu:

Oprócz tego pojawiła się też w sesji dla magazynu "Playboy" oraz prawdopodobnie romansowała z Rafałem Mroczkiem! Pisaliśmy o tym już w 2007 roku. Myślicie, że zrobi karierę?

Zobacz wideo

AW

Więcej o: