W czerwcu Izabela Janachowska będzie obchodziła swoją szóstą rocznicę ślubu. Tancerka była zaangażowana w przygotowania do tego wyjątkowego dnia na tyle, że stacja TVN Style zdecydowała powierzyć jej kilka formatów, właśnie o tematyce ślubnej. W najnowszym z nich: "Pary młode ponad miarę" celebrytka pomaga dobrać idealne ślubne stylizacje parom o większym rozmiarze. W ostatnim odcinku najnowszego sezonu ubrała Paulinię i Wojtka. Choć nie było łatwo, efekt jest zdumiewający.
ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska zaproponowała uczestnikom "Par młodych ponad miarę" odrobinę szaleństwa. Skorzystali?
Bohaterami najnowszego odcinka programu “Pary młode ponad miarę” byli Paulina i Wojciech. Znają się już 4 lata i mimo że Paulina jest szalona, a Wojtek spokojny, udaje im się tworzyć świetny duet. Wojtek zdecydował się oświadczyć Paulinie w dość nietypowy sposób, bo wszystko odbyło się w klimacie uwielbianego przez przyszłą pannę młodą Harry’ego Pottera. W pomocy w dobraniu odpowiednich ubrań w większym rozmiarze przyszła Izabela Janachowska.
Paulina, zanim odezwała się do produkcji programu, próbowała znaleźć suknię ślubną na własną rękę. Uczestniczyła w targach ślubnych, gdzie poszukiwała sukni w większym rozmiarze, jednak jej się to nie udało. Szukanie kreacji w Internecie również zakończyło się porażką, toteż ostatnią nadzieją okazała się właśnie pomoc Izy.
Marzeniem Pauliny jest suknia o kroju literki A z rękawkiem - skromna, delikatna i zwiewna, jednak Izabela Janachowska próbowała nakłonić ją na coś nieco bardziej odważnego, co odpowiada jej temperamentowi. Musimy przyznać, że wyszło świetnie.
Wojtek chciał pójść do ślubu w klasycznym czarnym garniturze z kamizelką, jednak chciałby urozmaicić stylizację beżowymi butami, na co stanowczo nie zgodziła się jego wybranka. Izabela Janachowska zdecydowała, że znajdzie złoty środek, który zadowoli wszystkich.
W najnowszym odcinku „Pary młode ponad miarę” dowiedzieliśmy się, na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni w przypadku damskiej figury jabłka. Nowy program Izabeli Janachowskiej można było oglądać w każdą niedzielę o 13:00 na TVN Style. Mimo że za nami już ostatni odcinek, to nic straconego. Wszystkie poprzednie można oglądać w serwisie player.pl
Julia Wieniawa w odważnej stylizacji. Ekspert nie ma wątpliwości
Szelągowska urządza mieszkania innych, a tak wygląda jej dom na Warmii. Spójrzcie na salon
Tajner mówi o powodach rozwodu z Wiśniewskim. "Miał duże kłopoty"
Pierwszy występ w "Mam talent" i już takie słowa. "To było coś okropnego". Dalej jeszcze mocniej
Burza w sieci po występie dziesięciolatka w "Mam talent!". "Nie powinno się tego robić dzieciom"
Musiała uciekać przed kierowcą Ubera. "To było przerażające"
Fryzjer komentuje siwe włosy Niemen. Ależ słowa
Kwaśniewska pokazała kadry z rodzinnego wyjazdu. Wszyscy patrzą na jej mamę. "Pierwsza dama była tylko jedna"
Spódnica w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej to ideał na komunię. Znajdziesz takie w HM i P&C