"Pary młode ponad miarę". Izabela Janachowska znalazła idealne ślubne kreacje plus size

W ostatnim odcinku programu "Pary młode ponad miarę" Izabela Janachowska pomogła Paulinie i Wojtkowi ubrać się na ich ślub. Nie było łatwo, nie tylko ze względu na rozmiar.

W czerwcu Izabela Janachowska będzie obchodziła swoją szóstą rocznicę ślubu. Tancerka była zaangażowana w przygotowania do tego wyjątkowego dnia na tyle, że stacja TVN Style zdecydowała powierzyć jej kilka formatów, właśnie o tematyce ślubnej. W najnowszym z nich: "Pary młode ponad miarę" celebrytka pomaga dobrać idealne ślubne stylizacje parom o większym rozmiarze. W ostatnim odcinku najnowszego sezonu ubrała Paulinię i Wojtka. Choć nie było łatwo, efekt jest zdumiewający. 

ZOBACZ TEŻ: Izabela Janachowska zaproponowała uczestnikom "Par młodych ponad miarę" odrobinę szaleństwa. Skorzystali?

"Pary młode ponad miarę" - ostatni odcinek sezonu 

Bohaterami najnowszego odcinka programu “Pary młode ponad miarę” byli Paulina i Wojciech. Znają się już 4 lata i mimo że Paulina jest szalona, a Wojtek spokojny, udaje im się tworzyć świetny duet. Wojtek zdecydował się oświadczyć Paulinie w dość nietypowy sposób, bo wszystko odbyło się w klimacie uwielbianego przez przyszłą pannę młodą Harry’ego Pottera. W pomocy w dobraniu odpowiednich ubrań w większym rozmiarze przyszła Izabela Janachowska.

Paulina, zanim odezwała się do produkcji programu, próbowała znaleźć suknię ślubną na własną rękę. Uczestniczyła w targach ślubnych, gdzie poszukiwała sukni w większym rozmiarze, jednak jej się to nie udało. Szukanie kreacji w Internecie również zakończyło się porażką, toteż ostatnią nadzieją okazała się właśnie pomoc Izy.

Marzeniem Pauliny jest suknia o kroju literki A z rękawkiem - skromna, delikatna i zwiewna, jednak Izabela Janachowska próbowała nakłonić ją na coś nieco bardziej odważnego, co odpowiada jej temperamentowi. Musimy przyznać, że wyszło świetnie.

'Pary młode ponad miarę''Pary młode ponad miarę' materiały prasowe

Wojtek chciał pójść do ślubu w klasycznym czarnym garniturze z kamizelką, jednak chciałby urozmaicić stylizację beżowymi butami, na co stanowczo nie zgodziła się jego wybranka. Izabela Janachowska zdecydowała, że znajdzie złoty środek, który zadowoli wszystkich.

'Pary młode ponad miarę''Pary młode ponad miarę' materiały prasowe

W najnowszym odcinku „Pary młode ponad miarę” dowiedzieliśmy się, na co zwrócić uwagę przy wyborze sukni w przypadku damskiej figury jabłka. Nowy program Izabeli Janachowskiej można było oglądać w każdą niedzielę o 13:00 na TVN Style. Mimo że za nami już ostatni odcinek, to nic straconego. Wszystkie poprzednie można oglądać w serwisie player.pl

Więcej o: