Ruszyła 2. edycja "Sanatorium miłości". Wiesława skradnie Wasze serca! Jej teksty przejdą do historii: Od razu muszę ocenić, czy burak

W niedzielę 5 stycznia wyemitowano pierwszy odcinek 2. edycji "Sanatorium miłości". Poznaliśmy nowych uczestników, ale już wiadomo, że Wiesława stanie się gwiazdą programu.
Zobacz wideo

Na ten dzień czekali wszyscy fani programu "Sanatorium miłości" - właśnie ruszyła 2. edycja hitu TVP. Poznaliśmy nowych uczestników, którzy są pełni nadziei, że dzięki udziałowi w show znajdą miłość. Wiesława Kwiatek, gwiazda 1. edycji, jest pewna, że ten sezon nie przebije tego, w którym się pojawiła, a bohaterowie będą się wzorować na niej i jej przyjaciołach (nasz wywiad z seniorką przeczytacie TUTAJ). Jednak może okazać się zupełnie inaczej, bo uczestnikom nie brakuje poczucia humoru.

"Sanatorium miłości". Ruszyła 2. edycja

W tej edycji będziemy śledzić losy dwunastu seniorów. Sześć kobiet: Wiesława, Iwona, Halina, Bożena, Barbara, Stenia oraz sześciu mężczyzn: Gerard, Władysław, Adam, Waldemar, Władysław, Wojtek przez najbliższe tygodnie będą spełniać swoje marzenia na oczach widzów. Każdy z nich jest podekscytowany i "przyjechał po miłość". Po pierwszym odcinku już wiadomo, która z pań skradnie serca widzów - bez wątpienia będzie to Wiesława.

Od razu muszę ocenić, czy burak. Bo brukiew, to jeszcze można przerobić - mówiła przed przyjściem panów.

Gdy ci się pojawili skomentowała:

To się zebrali panowie najpiękniejsi z Polski, i najpiękniejsze panie - dodała.

Sanatorium miłościSanatorium miłości Screen z TVP1/ Sanatorium miłości

Marta Manowska przygotowała dla nich pierwszą atrakcję. Mieli wziąć udział w speed dating. Po ogłoszeniu tej informacji głos zabrała Wiesława:

Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy - zwróciła się do prowadzącej.

Podczas rozmów z panami przeprowadzała prawdziwy wywiad. Zasypywała partnerów pytaniami na temat wieku, zawodu. Oto przykładowy dialog:

Ile masz lat? - zapytała.
A na ile wyglądam? - zwrócił się zadziornie kolega z sanatorium.
A to nieistotne - odpowiedziała.

Sanatorium miłościSanatorium miłości Screen z TVP1/ Sanatorium miłości

Następnie stwierdziła, że powinna trochę schudnąć. Wtedy usłyszała, że "jest zarąbista". A Wy jak uważacie? Bo my ją już kochamy!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.