Magda Gessler na wakacjach została aresztowana. Próbowała wybronić się po mistrzowsku. "Jestem przyszłą panią prezydent"

Magda Gessler i jej syn Tadeusz Muller byli bohaterami odcinka "Starsza pani musi fiknąć" na antenie TVN. W programie działo się sporo. Fani najpopularniejszej polskiej restauratorki, mogli poznać ją z zupełnie innej strony.

Tadeusz Muller i Magda Gessler wspólnie wybrali się na wakacje do Gwatemali. Syn restauratorki nie krył, że w dzieciństwie nie spędzał wiele czasu z mamą. Wyjazd w ramach programu "Starsza pani musi fiknąć" był więc idealną okazją, by choć trochę nadrobić stracony czas. 

W zasadzie nie zdarzyło się, że spędziłem z mamą dwa pełne dni, a co dopiero tydzień - zdradził Muller. 

Zaczęło się od... problemów. Magda Gessler przyznała się, że ma lęk wysokości. Nie czuła się więc komfortowo w helikopterze. 

Jak ktoś ma lęk przestrzeni, a wie, że go miałam, to może się zesr**ć - denerwowała się. 

Później było tylko gorzej. Wyzwaniem dla Gessler był bowiem wąski, wysoko zawieszony most, który miała przejść. Celebrytka miała nietęgą minę, kiedy jej syn przyznał, że innej drogi nie ma. 

Magda GesslerMagda Gessler Scrteen 'Starsza pani musi fiknąć' /TVN

Magda Gessler musiała zrezygnować z luksusów

Jakież było zdziwienie królowej besosu, gdy syn zaprowadził ją na miejsce noclegu. Zamiast wymarzonego hotelu, była plaża. Gessler nie wierzyła, że ma rozłożyć namiot. 

Ja nie będę niczego rozkładać. Ja już jestem nieczynna - marudziła. 
Ja lubię luksusy odkąd się urodziłam. Naprawdę nigdy nie lubiłam namiotów. Nie, nie. Przez sposób życia, jakim żyłam u siebie w domu, przez tę szansę, jaką dali mi rodzice - perorowała. 

Tadeusz Muller: Mama często robiła mi siarę

W pewnym momencie humor zaczął dopisywać Magdzie Gessler. Nagle, w ubraniu, wskoczyła bowiem do wody i zaczęła pływać. 

Mama często robiła mi siarę, ale nie aż taką, jak teraz. Wskoczyła do jeziora i byłem bezradny - opowiadał Muller. 

Kiedy jednak restauratorka przewróciła się, wychodząc na brzeg, przestraszył się nie na żarty. 

Je*nęłam się znów w kolano - zdradziła restauratorka. 

Tadeusz na te słowa zareagował nerwowo:

Zwariowałaś? Proszę, nie rób mi takich numerów. Przecież tu są kamienie. Zrobisz sobie krzywdę. Jesteś nieodpowiedzialna! A jakby ci się coś stało? Paszport mam cały mokry - rugał rodzicielkę. 

Magda Gessler i Tadeusz MullerMagda Gessler i Tadeusz Muller Screen 'Starsza pani musi fiknać' /TVN

Magda Gessler robi rewolucję w Gwatemali

Tadeusz nie zabrał mamy na zwyczajny obiad. Wybrał jedną z ulicznych gwatemalskich knajp. Restauratorka była w szoku, kiedy zobaczyła piętrzące się brudne naczynia oraz stare, twarde mięso. Została jednak zaproszona do wspólnego gotowania. 

Ta restauracja to taki antychryst. To chyba najbrudniejsza restauracja, jaką widziałam w życiu. Nie wiedziałam, czy mam zacząć rewolucję już, ale stwierdziłam, że nie należy ich obrażać - powiedziała na antenie. 

Magda Gessler dokonuje rewolucji w GwatemaliMagda Gessler dokonuje rewolucji w Gwatemali Screen 'Starsza Pani musi fiknać'/TVN

Magda Gessler w więzieniu?

Punktem kulminacyjnym programu było aresztowanie Magdy Gessler, Tadeusza Mullera oraz ekipy programu. Ostatecznie wszyscy za nielegalne malowanie graffiti trafili na jeden z gwatemalskich komisariatów. 

Znam ambasadora Gwatemali w Niemczech. To jest bardzo ważna ekipa z Polski, która przyjechałam zrobić największą reklamę waszego kraju. Ja poznaje cudowne miejsca i mówię o Gwatemali jako o królestwie tego świata - próbowała się bronić. 

Kiedy jednak te słowa nie zrobiły wrażenia na policjancie, Gessler spróbowała innej taktyki. 

Jestem poważną osobą i mam wysokie poczucie odpowiedzialności cywilnej, bo jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju. Jeśli chcesz zajrzyj do internetu i zobaczysz ponad milion fanów - mówiła. 

Cała sytuacja była na tyle kuriozalna i wyglądała na sztuczną i wyreżyserowaną, że odetchnęliśmy z ulgą, gdy pod koniec odcinka lektor oświadczył, że Tadeusz i ekipa wkręcili Magdę Gessler. Dobrze, że scenarzystom nie przyszedł do głowy pomysł, by wmawiać widzom, że Gessler faktycznie cudem uniknęła odsiadki. 

Podobne zdanie mają internauci:

Kamera schowana w ubraniu dziennikarza na policji? Hahahaha.
Poprzednie odcinki były pełne miłości, a tu odgrywanie roli - pisali.

Niektórzy nie wierzyli też, że restauratorka i jej syn spali w namiocie. Tego jednak już z pewnością się nie dowiemy. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (70)
Magda Gessler na wakacjach została... aresztowana. Próbowała wybronić się po mistrzowsku. "Jestem przyszłą panią prezydent"
Zaloguj się
 • Gość: Tyu

  Oceniono 57 razy 39

  Ludzie, tak nie można. Panią Magdę można lubić lub nie, może się podobać lub nie, może niektórych denerwować. Ale nie można tak obrażać, wyzywać od pokrak, wielorybów, świń, purchaw itp. Ludzie, trochę życzliwości. Dlaczego obrażacie innych tylko dlatego że nie podoba się wygląd i zachowanie, ona nikomu nic złego nie zrobiła. Może innych denerwuje Wasz irokez, tatuaż, tipsy, po prostu Wasz wygląd. I co, to powód aby inni Was obrażali? A zresztą każdy telewizor ma możliwość zmiany kanałów.

 • Gość: Anka

  Oceniono 23 razy 11

  jak można oglądać tak żenujące pierdoły, to niepojęte....

 • Gość: Gajka

  Oceniono 39 razy 11

  Niestety żenada. Nie rozumiem zachwytów nad sztuczną,zmanierowaną ,zadufaną w sobie a'la Violettą Villas .

 • Gość: 67

  Oceniono 18 razy 8

  Akcja na końcu najlepsza reszta średnia, najlepszy do tej pory to odcinek z piaskirm i jego mama

 • Gość: Xd

  Oceniono 24 razy 8

  Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś więcej. Serio dłużej trwały reklamy niż sam program. Szkoda bo na ten odcinek czekałam i bardzo się rozczarowałam. TVN nie wykorzystał potencjału Magdy i jej osobowości.

 • Gość: klm

  Oceniono 33 razy 7

  nazwisko Gessler kojarzy mi się wyłącznie z oszustwami, wyłudzeniami i przekrętami

 • k.mac2222

  Oceniono 11 razy 7

  K... A, serio są osiby, które uważają, że jakikolwiek program jest prawdziwy? W myśl prawa, należy samodzielnie zgodzić się na każdy etap projektu, ponieważ uwalnia to produkcję od ewntualnych spraw sądowych lub - co gorsza dla projektu - odmowy udziału w przedsięwzięciu. Pewnie aktorki z Na Wspolnej też są naprawdę w ciąży? Ja już nie wiem, czy to głupota, czy wiejskue pochodzenie, czy zamiana książek na Big Brothera. A może wszystko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX