Magda Gessler u Wojewódzkiego: To ja byłam mężczyzną w domu. Musiałam trzymać wszystko na swoich plecach

Magda Gessler pojawiła się kolejny raz w show Kuby Wojewódzkiego. Było zabawnie, ale momentami też poważnie. Restauratorka opowiedział bowiem, m.in. jak odzyskała swoje dzieci.

Magda Gessler była gościem najnowszego odcinka programu "Kuba Wojewódzki". Ostatnim razem restauratorka, siedząc na kanapie samozwańczego króla TVN, piszczała i tłukła talerze. Teraz tylko piszczała, ale nie znaczy to, że odcinek był nudny. 

Magda Gessler u Kuby Wojewódzkiego 

Magda Gessler zaczęła od tego, że już... nie przeklina. Każdemu, kto widział choć jeden odcinek "Kuchennych rewolucji", z pewnością trudno w to uwierzyć. Gessler jednak zapewniała:

Byłam z Tadeuszem w Gwatemali i Tadeusz mnie oduczył

A chwilę później zdradziła, że nie tylko przestała rzucać mięsem, ale już go nie jada. Nie obeszło się bez kolejnych żartów.

Nie gram w piłkę nożną. Ona jest okrągła i jej nie można zjeść - śmiała się

Z minuty na minutę robiło się coraz ciekawiej. Gessler zaczęła bowiem tańczyć z Wojewódzkim... flamenco. 

Magda Gessler tańczy u WojewódzkiegoMagda Gessler tańczy u Wojewódzkiego Screen TVN

Magda Gessler tańczy u WojewódzkiegoMagda Gessler tańczy u Wojewódzkiego Screen TVN

Magda Gessler: Jestem gruszką 

Wojewódzki zapytał Gessler to, na jakim etapie życia jest obecnie. 

Dojrzałej gruszki - wypaliła restauratorka, a później dodała - jestem dojrzała i pięknie pachnę. (...) Nie jestem samotna, mam wspaniałą rodzinę. (...)Dzieci są dla mnie autorytetem - zachwalała Larę i Tadeusza
Jestem najsłodszą kobietą na świecie. Nigdy nie mówię "nie", nie kłócę się - opowiadała dalej z uśmiechem na twarzy

Magda Gessler jako matka 

Zwykle u Kuby Wojewódzkiego nie są poruszane poważne tematy. Tym razem samozwańczy król TVNu pokusił się jednak o pytanie, dotyczące trudnych relacji gwiazdy z dziećmi. 

Kiedy ty odzyskałaś dzieci? - zapytał Wojewódzki
Dziesięć lat temu - odpowiedziała gospodyni "Kuchennych rewolucji", a później dodała - ale czasami można nie odzyskać ich wcale

Później zrobiło się jeszcze poważniej. 

Zauważ, że to ja byłam mężczyzną w domu. Musiałam trzymać wszystko na swoich plecach i nie było żadnego pana, który przynosił pieniądze.(...) To nie było łatwe - wyznała.

AG