Magda Gessler pokazała tatuaż, który zrobił sobie jej fan. Jak zareagowała na swoją podobiznę? Totalne besos

Magda Gessler uważana jest za królową TVN. Dla wielu jest idolką, a liczba jej obserwatorów na Instagramie sięga już prawie 800 tys. Jeden z jej zagorzałych fanów postanowił wytatuować sobie podobiznę idolki. Jak na to zareagowała?

Magda Gessler od wielu lat uważana jest za jedną z największych gwiazd TVN. Jej program "Kuchenne rewolucje" swego czasu bił rekordy oglądalności. Pomimo tego, że w niektórych odcinkach zachowanie restauratorki może być dość kontrowersyjne, a rzucanie talerzami to tylko jeden z nielicznych przykładów, to nie brakuje chętnych na udział w kulinarnym show. 

Można powiedzieć, że gwiazda wyszła też z telewizji i znalazła dla siebie miejsce w internecie. Magda Gessler regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia i filmiki. Przypomnijmy, że ten ostatni, na którym tańczy, stał się hitem internetu

Zobacz wideo

Fan Magdy Gessler wytatuował sobie jej podobiznę 

Tym razem restauratorka postanowiła pochwalić się tym, co zrobił jeden z jej fanów. Chodzi o tatuaż, na którym widzimy podobiznę Magdy Gessler. Reakcja gwiazdy była krótka. 

Wow

- napisała. 

Fan wytatuował sobie na łydce podobiznę Magdy GesslerFan wytatuował sobie na łydce podobiznę Magdy Gessler www.instagram.com/magdagessler_official/

Z kolei na Instagramowym profilu studia, w którym tatuaż został wykonany, ktoś napisał. 

Największy sztos.

Tatuaż, który ktoś zrobił sobie na łydce, przedstawia rysunkową wersję Magdy Gessler, która pozuje z charakterystycznym ułożeniem dłoni. Nie brakuje również bujnej burzy loków i okularów przeciwsłonecznych, które też kojarzą nam się z restauratorką.

Może Magda Gessler zainspiruje się zagorzałym fanem i sama sobie coś wytatuuje? 

AM