Magda Gessler schudła 10 kg. Podała swoją "dietę cud". Wystarczą dwa składniki, jeden tani, drugi darmowy

Magda Gessler od kilku tygodni przebywa w Kanadzie. W tym czasie sporo schudła, a internauci zastanawiają się, jak to zrobiła. Odpowiedź restauratorki jest prosta - miłość i zdrowa dieta!

Magda Gessler jako najpopularniejsza polska restauratorka zarabia na tym, że je, odkrywa nowe smaki i wymyśla oryginalne przepisy. Gwiazda od lat ma pełniejszą figurę, ale nikt się temu nie dziwi. Jej burza loków i krągłości to znaki rozpoznawcze. Jednak okazuje się, że kiedy Magda bierze wolne od pracy, potrafi bardzo szybko schudnąć. Pochwaliła się efektami diety i zdradziła, czym się odżywia.

Magda Gessler schudła dzięki cebuli i miłości

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" na początku sierpnia pojechała na urlop do swojego partnera. Po kilkunastu dniach spędzonych z ukochanym Waldemarem pochwaliła się spektakularną metamorfozą! Okazało się, że gwiazda w tak krótkim czasie straciła kilka kilogramów, a zmiana widoczna jest na pierwszy rzut oka. Fani Magdy od razu zaczęli dopytywać, jak to zrobiła. Jej sposób jest banalnie prosty.

Tak się mam po pomidorach i pierwszej miłości. Walduś... Zawsze wam mówię, że dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić! #mg #besos Jak zwykle po Kanadzie - napisała.
 

Gessler, będąc w Kanadzie, zajadała się warzywami. Najbardziej smakowały jej zerwane z ogródka pomidory, papryki, ogórki i... cebula! Wszystko zakrapiała oliwą. Ale to nie wszystko. Gwiazda nie zapomniała o ruchu, a jak sama przyznała na swoim profilu na Instagramie, wraz z Waldemarem spędzała upojne chwile.

 
Magda zawsze po wizycie u Waldemara wraca szczuplejsza, szczęśliwsza. Tak działa miłość. Ale oczywiście też zdrowiej się tam odżywia. Nie musi testować przeróżnych dań w restauracjach tak jak podczas "Kuchennych rewolucji", może zadbać o siebie – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" przyjaciółka restauratorki.

Życzymy Magdzie, aby jak najdłużej cieszyła się efektami diety i nie dopadł jej efekt jo-jo.

Ruch jest dla gwiazdy bardzo ważny. Zobaczcie, jak wywija na parkiecie z Larą i Waldemarem.

Zobacz wideo

JP