"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Iwona Pavlović sędziowała aż w 22 edycjach show. Ile przez ten czas zarobiła?
Iwona Pavlović - słynna Czarna Mamba - jest w "Tańcu z Gwiazdami" prawie od 15 lat. Jej kąśliwe uwagi to nieodzowny element każdego odcinka. Ale na początku nie było tak kolorowo.
Kiedy Iwona Pavlović pierwszy raz zasiadła w jury na zaproszenie Piotra Galińskiego, nikt nie przewidywał, że Polacy są tak spragnieni tanecznych programów. Według wyliczeń serwisu Pomponik.pl, Pavlović otrzymała wtedy 45 tys. złotych za osiem odcinków. Ale potem było już tylko lepiej.
Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz w każdym odcinku dogryzały sobie na wizji, dzięki czemu oglądalność show rosła. Kolejnych pięć sezonów dało Pavlović już 120 tys. złotych, następne 170 tys. złotych. A potem "Taniec z Gwiazdami" został przeniesiony do Polsatu.
Choć zarobki uczestników programu są negocjowane indywidualne, to z informacji serwisu Pomponik.pl wynika, że teraz Iwona Pavlović zarabia aż 180 tysięcy złotych za sezon. W sumie będzie to ponad 3 miliony złotych za sędziowanie w programie. Całkiem nieźle!
MAW
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Dziennikarz TVN boleśnie zakpił z Donalda Trumpa. Nagle wypalił: Proszę o pomoc
Na zakończenie wydania "Dzień dobry TVN" Prokop przekazał niespodziewane wieści. "Muszę się z państwem pożegnać"
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Pokazali rachunek za rybę nad morzem. Internauci podzieleni. "Świat zwariował"
Biegał w upale. Po zakończonym treningu Tusk zaapelował do Polaków
Nawrocki pokazał świadectwo syna. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz
Damięcka podsumowała upały i dorzuciła do pieca. Internauci pod wrażeniem. "Co za złoto!"
Afera wokół Doroty R. Prokuratura wystosowała akt oskarżenia wobec piosenkarki