"Taniec z Gwiazdami": Ile zarabia Iwona Pavlović? Przez 15 lat dorobiła się małej fortuny

"Taniec z Gwiazdami" to nie tylko tańczące gwiazdy. Najważniejszą rolę odgrywają jurorzy, którzy oceniają ich występy. Iwona Pavlović jest jurorką od wielu lat. Ile zarobiła przez ten czas?

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Iwona Pavlović sędziowała aż w 22 edycjach show. Ile przez ten czas zarobiła?

"Taniec z Gwiazdami": Ile zarabia Iwona Pavlović?

Iwona Pavlović - słynna Czarna Mamba - jest w "Tańcu z Gwiazdami" prawie od 15 lat. Jej kąśliwe uwagi to nieodzowny element każdego odcinka. Ale na początku nie było tak kolorowo.

Kiedy Iwona Pavlović pierwszy raz zasiadła w jury na zaproszenie Piotra Galińskiego, nikt nie przewidywał, że Polacy są tak spragnieni tanecznych programów. Według wyliczeń serwisu Pomponik.pl, Pavlović otrzymała wtedy 45 tys. złotych za osiem odcinków. Ale potem było już tylko lepiej.

Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz w każdym odcinku dogryzały sobie na wizji, dzięki czemu oglądalność show rosła. Kolejnych pięć sezonów dało Pavlović już 120 tys. złotych, następne 170 tys. złotych. A potem "Taniec z Gwiazdami" został przeniesiony do Polsatu.

"Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. Ile zarabia się w jury?

Choć zarobki uczestników programu są negocjowane indywidualne, to z informacji serwisu Pomponik.pl wynika, że teraz Iwona Pavlović zarabia aż 180 tysięcy złotych za sezon. W sumie będzie to ponad 3 miliony złotych za sędziowanie w programie. Całkiem nieźle!

Zobacz wideo

MAW

Więcej o:
Komentarze (12)
"Taniec z Gwiazdami": Ile zarabia Iwona Pavlović? Jest czego zazdrościć
Zaloguj się
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 12 razy 10

  Chcą Pani Iwonie tyle płacić? No to Pani Iwonka nie odmawia! Znalazła się we właściwym miejscu, o właściwym czasie i wykorzystała swoje 5 minut sławy, co więcej - przekuła te 5 minut w coś trwałego. Jest, nikomu krzywdy nie robi, myślę, że w fotelu jurorskim sprawdza się doskonale (merytorycznie podchodzi ale i potrafi zrobić małe show na potrzeby formatu - zwyczajnie się sprawdza w przeciwieństwie do Pana Andrzeja ;) ale lubię go więc niech też sobie będzie) ;)

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 5 razy 5

  Cały show-biznes :)

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 3 razy 3

  Ona serio zna się na tańcu i potrafi byc uszczypliwa, ale też i miła- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Grabowski w jury to jakaś kpina, mniej więcej tak jak Chodakowska w Dance Dance Damce

 • Gość: KOTEK

  Oceniono 8 razy 2

  No widzicie , ani to ladne ani to madre troche podgardla i sloninyi tyle zarabia

 • Gość: Vinci

  Oceniono 1 raz 1

  Są thebile ktorzy jej tyle dają to dlaczego ma nie brać?

 • Gość: Mk

  Oceniono 9 razy 1

  Nie da się lubić,żeby nie powiedziec że jest antypatyczna

 • Gość: Miniaturka

  Oceniono 9 razy 1

  Wredne babsko

 • 2345olskup

  Oceniono 2 razy 0

  pawlovic to taka sama patologia w tancu jak ci politycy co zmieniaja szyldy partyjne i wciaz trwaja ona juz moze aspirowac przez swoja wrednosc do rangi czarownicy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX