Piotr Galiński był uwielbianym jurorem "Tańca z Gwiazdami", ale zniknął z mediów. Prowadzi teraz spokojne i szczęśliwe życie

Piotr Galiński był jurorem w trzynastu edycjach "Tańca z Gwiazdami". Kiedy odszedł z telewizji, całkowicie zmienił swoje życie.
Zobacz wideo

Robert Galiński jest znanym tancerzem i choreografem specjalizującym się w tańcu jazzowym, towarzyskim i nowoczesnym. W latach 2005-2011 był jurorem trzynastu edycji programu "Taniec z Gwiazdami" emitowanego w telewizji TVN. I to właśnie dzięki występowi w show zyskał popularność. 

Piotr Galiński - kiedyś osobowość telewizyjna, a dziś...? 

Piotr Galiński w 2007 roku, na fali popularności, wydał książkę kucharską zatytułowaną "Taniec z garami. Kuchnia na moją nutę." Jesienią 2013 roku prowadził natomiast  kulinarny program "Taniec z garami",  który był emitowany w telewizji TVR. Jesienią 2016 roku brał udział w celebryckiej wersji programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", emitowanym w telewizji Polsat.

Na tym kariera medialna Galińskiego się zakończyła. Chociaż widzowie kochali jego sprzeczki z Iwoną Pavlović, to jednak w polsatowskiej wersji show już się nie pojawił.

Dla Galińskiego odejście z show-biznesu nie jest jednak powodem do żalu. 

Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu - przyznał w jednym z wywiadów. 

Tancerz jest zadowolony, że teraz w jego życiu nie ma paparazzi, a jego zdjęcia nie pojawiają się na pierwszych stronach tabloidów. 

Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam" - mówił w "Be Slow". 
Ta nagonka medialna, żeby się dowiedzieć, kto to jest Galiński, ile on ma dzieci, czy ślubne, czy nie… to była masakra. A potem wypisywali, że Galiński brzydko mówi do tancerzy" - opowiadał o swojej popularności 

Choreograf prowadzi teraz spokojne i szczęśliwe życie - ma mieszkanie i gospodarstwo na Mazurach. Hoduje tam kury i uprawia ekologiczne warzywa. Jak widać popularność nie jest dla każdego. 

JP, AG

Więcej o:
Komentarze (24)
Piotr Galiński był uwielbianym jurorem "Tańca z Gwiazdami", ale zniknął z mediów. Nie uwierzycie, jak dziś wygląda jego życie
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 39 razy 39

  Dobrze go rozumiem. Ja też wybrałam spokojne zycie i świeże powietrze.
  Nie ma za czym gonić.

 • Gość: Luna

  Oceniono 30 razy 30

  Popieram Pana Piotra!!Ja też uwielbiam spokojne życie na łonie natury!!!

 • Gość: MD

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo lubiłam Pana Piotra.
  Ładnie wygląda Pani Iwonka z Panem Piotrem.

 • aa1000

  Oceniono 7 razy 3

  A może panu prezesowi tysiąclecia znaleźć jakiś kurnik na Mazurach?

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 2 razy 2

  To on wreszcie nazywa się Piotr czy Robert galinski czytajcie wyżej co piszecie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX