"Top Model". Szymon pierwszy raz komentuje aferę z Darią. "Zachowałem się heroicznie". Nagle wtrąca się Żaklina

Żaklina i Szymon przeprowadzili na Instagramie transmisję live, podczas której odpowiadali na pytania fanów. Skomentowali m.in. konflikt z Darią.

Konflikt między Szymonem i Darią był najgłośniej komentowaną sytuacją szóstego odcinka "Top Model". Dziewczyna oskarżyła kolegę, że się nią bawi, podrywając jednocześnie ją i Żaklinę. 

Czuję się strasznie źle. Wolałabym być zraniona fizycznie niż tak, jak zraniłeś mnie - krzyczała. 

Później Daria próbowała wyjść z tego z twarzą i tłumaczyła na Instagramie, że kolega z programu tak naprawdę nigdy jej się nie podobał.

Szymon zabiera głos

Szymon do tej pory milczał, ale przed ostatnim odcinkiem "Top Model" przeprowadził transmisję live, podczas której fani poruszyli drażliwy temat. Najciekawsze, że Szymonowi towarzyszyła Żaklina. Choć widać było, że mają ze sobą świetny kontakt, to zgodnie podkreślali, że nie są parą. 

Według mnie zachowałem się wręcz heroicznie, byłem nastawiony na pojednanie - mówił Szymon o kłótni z Darią. 
Ale to tylko Ty jako jedyny - dodała ironicznie Żaklina.

Żaklina i Szymon z 'Top Model'Żaklina i Szymon z 'Top Model' Instagram.com/zaklinatadinh_official/

Na pytanie, jakie ma obecnie relacje z Darią, Szymon odpowiedział krótko:.

Z Darią? Tak jak było.

Można się więc domyślić, że dobre relacje między tą dwójką należą już do przeszłości. Choć w ostatnim odcinku było widać, że Szymon stara się przypodobać Darii, chwaląc jej grę aktorską w reklamie, ona podkreślała, że straciła do niego całą sympatię i zaufanie.

WJ

Więcej o: