"The Voice of Poland". Żarty prowadzących, Michał Szpak przebrany za kalmara. "Szpaku, mój rumaku"

"The Voice of Poland". Kolejne przesłuchania w ciemno odbyły się w Kielcach, stolicy województwa świętokrzyskiego. Jeden z uczestników prawdopodobnie zapisze się w historii programu.

Przesłuchanie w ciemno w Kielcach minęło w bardzo rozluźnionej atmosferze. Humor dopisywał nie także jurorom, lecz także uczestnikom programu "The Voice of Poland". Jeden z nich, 17-letni Karol Wasilewski, zostanie zapamiętany na długo. Jednak tym razem nie za sprawą swojego głosu, a tekstu, jakim zwrócił się do Michała Szpaka

"The Voice of Poland" w Kielcach

The Voice of PolandThe Voice of Poland Screen z TVP2/ The Voice of Poland

Chłopak zaśpiewał przebój Rihanny "Stay". Walczyli o niego wszyscy jurorzy, czyli Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski i Michał Szpak. Jednak on się nie wahał i od razu wiedział, do czyjej drużyny dołączy.

Szpaku, mój rumaku - zwrócił się do swojego nowego trenera.

Tym samym wywołał salwy śmiechu i rozbawił publiczność oraz profesjonalistów. Najbardziej śmiał się Hyży, do którego po chwili zwrócił się kolega:

Grzegorzu, mój węgorzu - zripostował Michał Szpak.
A to by się zgadzało - odpowiedział roześmiany Hyży.

Tekst chłopaka bardzo rozbawił także widzów programu. Na oficjalnym profilu "The Voice of Poland" pojawiło się kilka komentarzy, w których nie kryją, że dla nich stał się mistrzem, a tekst przejdzie do historii.

"Szpaku, mój rumaku" i "Grzegorzu, mój węgorzu..." - to przejdzie do historii "The Voice of Poland". Brawo, Panowie, za poczucie humoru.
Najlepszy!
To jak rozbrajanie bomby szyfru... I otwieranie drzwi do sukcesu - piszą.

Niektórzy także uważają go za swojego faworyta do zwycięstwa i uważają, że jest najlepszym nabytkiem Michała Szpaka.

Michał Szpak przebrany za kalmara

The Voice of PolandThe Voice of Poland Screen z TVP2/ The Voice of Poland

Mocny akcent humorystyczny pojawił się także na koniec odcinka. Szpak wszedł do studia przebrany za... kalmara.

Jestem kalmarem, przybyłem do was z zaświatów - powiedział. 

Na Facebooku pojawiły się opinie, że w ten sposób pokazał duży dystans do siebie. I za to właśnie uwielbiają go widzowie show. A was rozśmieszył?

The Voice of PolandThe Voice of Poland Screen z TVP2/ The Voice of Poland

AW

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Więcej o:
Komentarze (33)
"The Voice of Poland". Żarty prowadzących, Michał Szpak przebrany za kalmara
Zaloguj się
 • Gość: Sharick

  Oceniono 15 razy 9

  Jeżeli komuś nie podoba się ten program-pilot w rękę .. To program rozrywkowy! Sympatyczne jury,Michał ma dystans do siebie Kulturalny i fajnie śpiewa Piotr jest świetny i dobrze,ze nareszcie „rozkręcił się Hyzy
  Ludzie,więcej luzu,uśmiechu,szacunku do innych
  Śpiewać nie każdy może,choć niektórym tak się wydaje

 • Gość: Anna

  Oceniono 7 razy 5

  Dla Michała brawa za dystans i poczucie humoru. Szkoda tylko, że w ostatecznej wersji zostało to tak zmontowane, żeby ośmieszyć Michała. Kto był na nagraniach dobrze wie, że przez zachowanie jednego z trenerów atmosfera na planie była przygnębiająca. Publiczność była znudzona i trzeba było rozruszać ją, a przecież żaden z " dostojnych" trenerów oprócz Michała nie zgodziłby się taki żart, bo to uwłacza ich godności. Lepiej według nich poniżać i wyśmiewać innych.

 • Gość: Aga

  Oceniono 8 razy 4

  Tak,Michal ma do siebie dystans i poczucie humoru,Pan Hyzy mogłby przebrac sie za Narcyza.Jest tak wpatrzony w swoje Ja aż denerwujacy!

 • 5andrzejm

  Oceniono 5 razy 1

  Młodzi ludzie występujący w programie są utalentowani ale sam program jest dla mnie niestrawny do oglądania z uwagi na idiotyczne zachowania jurorów.Oglądałem fragmenty na To i Tubę inne zagraniczę wersje tego programu i wszędzie tak samo dziwaczne jury.Takie wymogi licencji.Istny teatr, nic spontanicznego.

 • Gość: Alfa

  Oceniono 15 razy 1

  I czemu to miało służyć? Bo śmieszne nie było k.mac.

 • Gość: Jan

  Oceniono 17 razy 1

  Piotr Cugowski do strawienia,reszta słabo,Szpak i Chyży sami jeszcze powinni się uczyć, Markowska niestety najgorsza,ubogie słownictwo powtarzane w nieskończoność, wspaniałe,super itd

 • Gość: Psychoteraupeuta

  Oceniono 1 raz -1

  Na moich programach mam mądrzejszych pacjentów ,niż ci jurorzy.Zachowują się jakby nie mieli wstydu przed milionami ludzi ich oglądających.Trochę umiaru.

 • Gość: Terenia

  Oceniono 4 razy -2

  Jurorzy tak się zachowują jakby z wariatkowa przybyli.Juror ma być stateczny i poważnie podchodzić do konkursu a nie zachowują się jak oszołomy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX