"Na Wspólnej". To dzisiaj Natalia będzie miała wypadek. Marek wróci do Danusi?

"Na Wspólnej". W 2715. odcinku serialu zginie Natalia. Marek pogrąży się w rozpaczy, ale z pomocą przyjdzie jego była żona, Danusia.

W dzisiejszym odcinku "Na Wspólnej" nie zabraknie prawdziwych emocji. Wszystko za sprawą Natalii (Laura Breszka), która zginie tragicznie pod kołami samochodu.

Na Wspólnej - jak zginie Natalia?

W najbliższym odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą szczęśliwego Marka u boku swojej nowej partnerki. Bohater zaczyna rozumieć, że jego małżeństwa z Danusią (Lucyna Malec) nie da się już uratować. Dlatego też postanowi dać szansę sobie i Natalii.

Jednak jak się okazuje, los postanowi ukarać Zimińskiego. Uradowana Natalia postanowi pójść do kosmetyczki. W drodze powrotnej zadzwoni do ukochanego, aby powiedzieć mu, że ma się spodziewać w domu pięknej kobiety. Jednak to będzie ich ostatnia rozmowa. Chwilę później kobieta zostanie potrącona przez samochód, po czym umrze.

Niedługo później do drzwi mieszkania Marka zapuka policja. Funkcjonariusze przekażą Zimińskiemu tragiczną wiadomość. Mężczyzna nie będzie mógł uwierzyć w to, co się stało. Dopiero podczas wizyty w kostnicy zrozumie, że jego dziewczyna nie żyje.

Marek znów będzie z Danusią?

Ta sytuacja spowoduje, że Marek się załamie. Po powrocie do domu zignoruje małego syna i zacznie szlochać. O jego depresji dowie się Danusia, która schowa dumę do kieszeni i postanowi pomóc byłemu mężowi.

Czy ta sytuacja ponownie zbliży ich do siebie?

KS

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Komentarze (6)
"Na Wspólnej". To dzisiaj Natalia będzie miała wypadek. Marek wróci do Danusi?
Zaloguj się
 • Gość: ewew

  Oceniono 7 razy 7

  Skąd wiecie, że dzisiaj Natalia będzie miała wypadek ?! Trzeba zadzwonić na policję i do tego niedopuścić!

 • Gość: vbn

  Oceniono 3 razy 3

  wiem zw to tylko glupi serial, ale robić z Danuty taką ofiarę losu , która miałaby przyjąć spowrotem męża zdrajcę i jego bękarta??? kaman, jest tyle innych opcji na rozwinięcie tego wątku.

 • Gość: hihihihihi

  Oceniono 2 razy 2

  A mogła jeszcze namieszać w serialu i uwieść Stefana to by dopiero była oglądalność.

 • Gość: Jaja

  Oceniono 1 raz 1

  Oby nie wróciła,bo to będzie naciągane do bólu!!!!!

 • Gość: Zeński

  0

  Niech sie Pani nie przejmuje, po wypadku szybki pogrzeb a za jakiś czas się Panią ekshumuje i może nawet ożywi - ma znów przyjechac ten co ożywia zmarłych, katolicki ksiądz z Ugandy, Bashobora.

  Czyli tylko nie dac się spalić bo prochów nie da się ożywić, ten ksiądz ma na to za małą moc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX