"Na Wspólnej". To dzisiaj Natalia będzie miała wypadek. Marek wróci do Danusi?

"Na Wspólnej". W 2715. odcinku serialu zginie Natalia. Marek pogrąży się w rozpaczy, ale z pomocą przyjdzie jego była żona, Danusia.

W dzisiejszym odcinku "Na Wspólnej" nie zabraknie prawdziwych emocji. Wszystko za sprawą Natalii (Laura Breszka), która zginie tragicznie pod kołami samochodu.

Na Wspólnej - jak zginie Natalia?

W najbliższym odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą szczęśliwego Marka u boku swojej nowej partnerki. Bohater zaczyna rozumieć, że jego małżeństwa z Danusią (Lucyna Malec) nie da się już uratować. Dlatego też postanowi dać szansę sobie i Natalii.

Jednak jak się okazuje, los postanowi ukarać Zimińskiego. Uradowana Natalia postanowi pójść do kosmetyczki. W drodze powrotnej zadzwoni do ukochanego, aby powiedzieć mu, że ma się spodziewać w domu pięknej kobiety. Jednak to będzie ich ostatnia rozmowa. Chwilę później kobieta zostanie potrącona przez samochód, po czym umrze.

Niedługo później do drzwi mieszkania Marka zapuka policja. Funkcjonariusze przekażą Zimińskiemu tragiczną wiadomość. Mężczyzna nie będzie mógł uwierzyć w to, co się stało. Dopiero podczas wizyty w kostnicy zrozumie, że jego dziewczyna nie żyje.

Marek znów będzie z Danusią?

Ta sytuacja spowoduje, że Marek się załamie. Po powrocie do domu zignoruje małego syna i zacznie szlochać. O jego depresji dowie się Danusia, która schowa dumę do kieszeni i postanowi pomóc byłemu mężowi.

Czy ta sytuacja ponownie zbliży ich do siebie?

KS

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.