"Na Wspólnej": Aktorzy zaręczyli się po 4 miesiącach znajomości i szykują się do ślubu. Są już zdjęcia z panieńskiego

Aktorzy "Na Wspólnej" - Anna Maria Jarosik i Michał Tomala w sierpniu tego roku biorą ślub. Przyszła panna młoda pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego.

Aktorzy serialu "Na Wspólnej" -  Anna Maria Jarosik i Michał Tomala poznali się na castingu do serialu. Już od tej chwili wiedzieli, że między nimi istnieje jakieś uczucie.

Oboje martwili się tym, jak połączyć pracę na planie z życiem uczuciowym. Starali się nie okazywać sobie uczuć na planie produkcji, ale nie zawsze im to wychodziło.

Para bardzo szybko podjęła decyzję o ślubie. Zaledwie po czterech miesiącach znajomości ogłosili światu, że są zaręczeni.

Anna Maria Jarosik pochwaliła się zdjęciami z wieczoru panieńskiego

Ślub Anny Marii Jarosik i Michała Tomali planowany jest na sierpień. Jednak już teraz aktorka zorganizowała wieczór panieński. Zdjęciami z tej bardzo kolorowej imprezy. 

AKTORKA "NA WSPÓLNEJ" POKAZAŁA ZDJĘCIA Z WIECZORU PANIEŃSKIEGO. ZOBACZ>>>>

Pod zdjęciami z wieczoru panieńskiego pojawiło się wiele komentarzy. Fani Jarosik komplementowali jej sukienkę i fryzurę. Nie obeszło się też bez żartów na temat dmuchanego jednorożca, którego aktorka dostała od koleżanek. 

Pięknie wyglądałaś.
Będziesz piękną panną młodą!
Już się nie mogę doczekać Ciebie w białej sukni!
Michał nie jest zazdrosny o przyjaciela?

Na ten komentarz odpowiedziała sama Jarosik

Jest, trochę - zażartowała aktorka

I faktycznie dmuchany jednorożec jest niesamowicie uroczy! Przyszłym małżonkom życzymy samych radości i pomysłów w realizacji idealnego wesela! Czekamy na zdjęcia.

AG 

Więcej o:
Komentarze (3)
Aktorzy "Na Wspólnej" szykują się do ślubu. Są już zdjęcia z panieńskiego
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  No i fajnie 🙂

 • Gość: zosia

  Oceniono 1 raz 1

  czasami jak coś zaiskrzy to od razu wiadomo, że to jest to. ja wiedziałam po prawie roku. a teraz już jestem narzeczoną, w sobotę jak byliśmy w tunelu w Lesznie to mój facet klęknął przede mną. miłości nie oszukasz :)

 • Gość: Garażyna

  Oceniono 3 razy 1

  Zgodne małżeństwo, tylko nie rozumiem po co te wkładanie sobie palców do dup i wrzucanie na instagrama?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX