Aktorzy "Na Wspólnej" zaręczyli się po 4 miesiącach znajomości. Ale historia ich poznania jest jeszcze ciekawsza

Aktorzy serialu "Na Wspólnej" - Anna Maria Jarosik i Michał Tomala, zaręczyli się po 4. miesiącach znajomości. Ich historia jest wyjątkowa.

Anna Maria Jarosik i Michał Tomala poznali się na castingu do serialu "Na Wspólnej". Już wtedy wiedzieli, że nie będą sobie obojętni. Jak wspominają ten moment?

Kiedy z nim zagrałam, to pomyślałam, że była bardzo fajna energia i że to bardzo fajny chłopak - mówi aktorka w materiale "DD TVN".
Kiedy Ania weszła do agencji, w której mieliśmy casting, po prostu się przywitaliśmy. Ale kiedy mieliśmy ten czysty casting, spojrzałem Ani głęboko w oczy, Ania spojrzała we mnie i normalnie aż mnie strzeliło coś - opowiada serialowy Daniel.

Aktorzy obawiali się tego, że będą łączyć życie prywatne z serialowym. I choć starają się nie okazywać sobie uczuć na planie, to nie do końca im się to udaje. Jak mówią osoby z ekipy, ciężko im się powstrzymać.

Anna Maria Jarosik jest córką znanej aktorki, Elżbiety Jarosik. Co ona sądzi o nowym związku córki i tak szybkich zaręczynach?

Muszę jakoś zarobić na ten ślub - śmieje się. To nieważne, czy oni się znają 7 lat, czy 10, czy dwie godziny. To będzie fajny związek, tak mi się wydaje.

I to chyba najlepsze podsumowanie! Więcej o ich związku w materiale wideo. 

AW