"Twoja twarz brzmi znajomo". Znamy już zwycięzcę 9. edycji! Od kilku tygodni był faworytem

W sobotę został wyemitowany finał 9. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zwycięzcą został Filip Lato.

Za nami finał 9. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". O główną nagrodę walczyli: Anna Guzik, Filip Lato, Janek Traczyk i Krzysztof Szczepaniak. Zwycięzcą został Filip Lato.

Jak zawsze w tym programie, nagroda zostaje przekazana na cele charytatywne. Filip wybrał Fundację Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Filip był typowany na faworyta po doskonałym wykonaniu piosenki Czesława Niemena, "Sen o Warszawie", który fani programu zgodnie nazywają najlepszym występem tej edycji. W finale Lato zaśpiewał "Starway to heaven".

Na drugim miejscu znalazł się Jan Tkaczyk, na trzecim - Anna Guzik, a na czwartym Krzysztof Szczepaniak.

Kim jest Filip Lato?

Filip Lato jest 26-letnim muzykiem z Warszawy. Wszechstronnie uzdolniony: jednocześnie śpiewa, gra na pianinie i gitarze, a także komponuje oraz pisze teksty. Jest liderem dwóch zespołów: Ugly 10 i Ind;go, w których na co dzień tworzy, śpiewa i gra na instrumentach. W 2016 roku wziął udział w "The Voice of Poland", dzięki czemu zrobiło się o nim głośno. Uczęszczał do Szkoły Muzycznej II stopnia, ale swoją edukację przerwał. Ma na koncie współpracę z zespołem Sound'n'Grace, z którym nagrał singiel "100". Jest wielkim fanem Muse, Queen, Bruno Marsa, Michaela Jacksona, Maroon 5, Foo Fighters i kuchni tajskiej.

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.