Mikołaj z "Rolnika..." zakochał się. Różnica wieku między nimi jest OGROMNA. "Przeżył szok"

Mikołaj z "Rolnika..." znalazł w końcu ukochaną. Jest od niego o wiele młodsza, ale najwyraźniej nie przeszkadza im różnica wieku.

Mikołaj był najstarszym z uczestników ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" - ma 72 lata. Był jednocześnie najbardziej skory ze wszystkich do figli i często nie mógł utrzymać rąk przy sobie, kiedy obok była atrakcyjna kobieta. 

O jego względy walczyły Janka, Teresa i Renata. Wybrał Teresę, ale podobała mu się także Janka i próbował też z nią się umówić. Im z kolei nie spodobało się takie granie na dwa fronty i w rezultacie został sam.

Nie żałował decyzji i teraz wiemy dlaczego. Według informacji podanych przez "Na żywo", rolnikowi zawróciła w głowie pewna 40-latka. Najpierw miała napisać list na jego osobisty adres, a potem regularnie z nim korespondować. Dopiero po jakimś czasie dowiedział się, że kobieta jest... o 32 lata młodsza od niego.

Przeżył szok i nawet nieco się przestraszył tej różnicy wieku, ale nie był w stanie skrywać swoich uczuć - czytamy w piśmie.

Miejmy nadzieję, że to będzie ta jedyna i rolnik wreszcie znajdzie towarzyszkę, z którą będzie w spokoju prowadził swoją ukochaną winnicę.

JZ

Więcej o:
Komentarze (29)
Rolnik szuka żony. Mikołaj zakochał się. Różnica wieku między nimi jest ogromna. "Przeżył szok"
Zaloguj się
 • Gość: Zuzanna

  Oceniono 73 razy 69

  Ja mam 44 lata i ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że z pewnością nie zwracałabym sobie głowy korespondencją z 72 latkiem. Powiedzenie, że mężczyzna jest jak wino jest może i urocze, ale w praktyce to jest to po prostu starszy człowiek.

 • Gość: kasia

  Oceniono 65 razy 61

  Paskudny lisek farbowany...najpierw upokorzył przed kamerami Jankę, proponując kontynuację znajomości, jak już odwiedzi Teresę, potem już w studio, niegrzecznym stwierdzeniem, że to spotkanie nie jest mu do niczego potrzebne - próbował zemścić się (w swoim mniemaniu) na Renacie - no bo jak to!!!! śmiała kopnąć go w 4 litery, zanim jej podziękował - na szczęście odzyskała rozum i go pożegnała, a potem jeszcze niezbyt grzecznie potraktował Teresę, jakby zapomniał, że jednak ją wybrał, zanim odwołał wizytę....obrzydliwy, śliski manipulant...

 • Gość: Renia

  Oceniono 63 razy 51

  Jasne, jeszcze powiedzcie, że też się zakochała w farbowanym lisie z garniturem akrylowych zębów :D

 • Gość: Gumiś

  Oceniono 49 razy 37

  Mikołaj niech jedzie do Egiptu z mumią Nefretete poflirtować.

 • Gość: Bidul

  Oceniono 41 razy 29

  Ja mam 54 lata a nawet kjjem bym nie dotkla;z tym panem to na geriatrie a nie jeszcze do lozka lzic

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 16

  Chyba poleciała na te winnice W tym wieku ile może dać jej miłosci

 • Gość: Mira

  Oceniono 21 razy 15

  Pokochala pieniadze i winnice Mikolaja bo to materialistka
  Mikolaj nie jest przystojny jest stary i odpychajacy
  Dał sie nabrac i.tyle ha ha ha

 • Gość: gościówka

  Oceniono 22 razy 12

  Dlatego w odcinku finałowym był średnio miły dla tych trzech swoich wybranek....chciał pokazać młódce, że to już nic nie znaczy :) Tak czy siak, powodzenia wszystkim w poszukiwaniu miłości!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX