Mikołaj z "Rolnika..." zakochał się. Różnica wieku między nimi jest OGROMNA. "Przeżył szok"

Mikołaj z "Rolnika..." znalazł w końcu ukochaną. Jest od niego o wiele młodsza, ale najwyraźniej nie przeszkadza im różnica wieku.

Mikołaj był najstarszym z uczestników ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" - ma 72 lata. Był jednocześnie najbardziej skory ze wszystkich do figli i często nie mógł utrzymać rąk przy sobie, kiedy obok była atrakcyjna kobieta. 

O jego względy walczyły Janka, Teresa i Renata. Wybrał Teresę, ale podobała mu się także Janka i próbował też z nią się umówić. Im z kolei nie spodobało się takie granie na dwa fronty i w rezultacie został sam.

Nie żałował decyzji i teraz wiemy dlaczego. Według informacji podanych przez "Na żywo", rolnikowi zawróciła w głowie pewna 40-latka. Najpierw miała napisać list na jego osobisty adres, a potem regularnie z nim korespondować. Dopiero po jakimś czasie dowiedział się, że kobieta jest... o 32 lata młodsza od niego.

Przeżył szok i nawet nieco się przestraszył tej różnicy wieku, ale nie był w stanie skrywać swoich uczuć - czytamy w piśmie.

Miejmy nadzieję, że to będzie ta jedyna i rolnik wreszcie znajdzie towarzyszkę, z którą będzie w spokoju prowadził swoją ukochaną winnicę.

JZ

Więcej o: