"Supermodelka Plus Size". Odpadły aż dwie dziewczyny! "Polska Monica Bellucci" o włos uniknęła eliminacji

W "Supermodelka Plus Size" konkurencja jest ostra, a widmo eliminacji groźniejsze niż w "Top Model". W 4. odcinku wyrzucono aż dwie dziewczyny.

O tytuł "Supermodelki Plus Size"  po ostatniej eliminacji walczyło już tylko 12. dziewcząt. W 4. odcinku wymagania względem uczestniczek wcale nie został obniżone.

Już z samego rana obudził dziewczyny Rafał Maślak i zarządził im obowiązkowe ćwiczenia. Lekki rozruch był świetną rozgrzewką przed ciężkim dniem. Uczestniczki spotkały się z Jarkiem Szado, stylistą gwiazd i dziennikarzem, który uczył dziewczyny, jak należy poruszać się na wybiegu.

Najważniejsze w zawodzie modelki jest to, aby uświadomiła sobie, że jej sposób poruszania się jest inny niż, gdy idzie po bułki. Muszą poczuć ból - tłumaczył Szado.

Supermodelka Plus Size. Odcinek 4Supermodelka Plus Size. Odcinek 4 Fot. Mateusz Nasierowski/Polsat

Podczas warsztatów doszło też do emocjonalnej sytuacji. Napięcie między Joanną Cesarz (polską Monicą Bellucci) rosło. W końcu Emil Stępień wziął dziewczynę na stronę i wytknął jej, że cały czas nosi maskę i pokazuje jury jedynie seksapil.

Mnie to tak denerwuje, że ty jesteś taka sexy lalunia. Cały czas taka sama - mówił Stępień. 
Kiedy usłyszałam od Minge, że jestem wyniosła, nie ruszyło mnie to. Ale wiedziałam, że nie mogę ciągle grać zimnej skały i prędzej czy później będę musiała pokazać emocje - mówiła ze łzami w oczach Monika.

Supermodelka Plus Size. Odcinek 4 . Joanna CesarzSupermodelka Plus Size. Odcinek 4 . Joanna Cesarz Mateusz Nasierowski/Polsat

Kolejne zadanie od razu okazało się świetnym sprawdzianem nowo nabytych umiejętności. Najpierw dziewczyny w 15 minut miały skomponować swoją stylizację na randkę, a potem jak najlepiej zaprezentować ubrania. Stawka była wysoka, bo nagrodą był kontrakt reklamowy z firmą odzieżową.

Pozowanie przed obiektywem najlepiej poszło Justynie Czajce, która została twarzą kampanii reklamowej kolekcji plus size marki Kappahl. Pozostałe dziewczyny źle zniosły porażkę.

Każda była lekko rozczarowana - słyszeliśmy niezadowolenie rywalek Justyny.
Stwierdziłyśmy, że dorysujemy jej wąsy i będziemy w nią rzucać rzutkami - żartowała inna modelka,gdy zobaczyła zdjęcie reklamowe Justyny.

Supermodelka Plus Size. Odcinek 4Supermodelka Plus Size. Odcinek 4 Mat. prasowe Polsat/Mateusz Nasierowski

Na tym jednak nie skończyły się zadania dla modelek. Ostatnie z nich wymagało najwięcej mobilizacji i skupienia. Wszystko ze względu na specjalnych gości. Dziewczyny szły w pokazie mody razem z... psami. Polska Monica Bellucci, czyli Joanna Cesarz, dzięki słodkiemu szczeniaczkowi u boku pokazała swoją inną, delikatną stronę. O włos uniknęła eliminacji. Jednak nie wszystkie uczestniczki tak dobrze sobie poradziły.

Ostatecznie jury ocenili pracę w ciągu całego odcinka. Najgorzej wypadły Monika Kasprowicz i Karolina Wagner, które pożegnały się programem.

Więcej o: