Kuba Wojewódzki do Gortata: Jak całuje Doda? Potem jeszcze lepiej. Znów jest singlem!

Kuba Wojewódzki i jego program to obowiązkowy punkt każdej ramówki TVN. Talk-show wróciło po przerwie z pewną innowacją. Teraz gospodarz wybiera "najbardziej wieśniackie slefie" każdego gościa.

 Ostatnie odcinki "Kuby Wojewódzkiego" przed wakacjami były pełne politycznych aluzji. Showman nowy sezon otworzył także krótką przemową o zabarwieniu politycznym, zobowiązał się jednak, że to pierwszy i ostatni raz.

Jakie wszystko nowe, drogie żyrandol jaki. Od prezydenta, tego poprzedniego. w ogóle czuję się jak w Pałacu Prezydenckim, z tą różnicą, że ja tu naprawdę rządzę. W dupie już jesteśmy, tylko najgorszy, że niektórzy w tej dupie zaczęli się urządzać. To jest przykre. To jest haniebne. Nie chcę uprawiać agitacji politycznej, to będzie ostatnie w tym sezonie polityczne wezwanie. Wszystkie partie polityczne w tym kraju są do dupy, ale tak naprawdę to wy powinniście myśleć i kombinować. Pamiętajcie, że pustą głową najłatwiej potakiwać. Z polską polityką jest jak z seksem. Każdy może zacząć, ale nie każdy może skończyć - stwierdził Kuba.

Pierwszym gościem był Marcin Gortat. Najwięcej uwagi Wojewódzki poświęcił jego życiu uczuciowemu i stosunkowi do kobiet. 

Jak całuje Doda?
Z Dorotą się znamy od jakiegoś czasu. Zaprosiłem ją na mecz Juventusu i Lechii Gdańsk.  Jest bardzo inteligentna, bardzo obrotna, bardzo ładna. Jesteśmy kolegami, nigdy nie doszło do żadnego do żadnych romansów.

Wojewódzki nie chciał dać wiary zapewnieniom koszykarza, jednak ten ciągle zbywał dociekania dziennikarza uroczymi uśmiechami na przemian z zapewnieniami "że nic go z Dorotą nie łączy". Plotki o romansie z Dodą zbiegły się z początkiem prawdziwego związku Gortata, z Paulą Tumalą.

Wolisz Polki czy Amerykanki? Bo mnie się wydaje, że ty raczej gustujesz w takich cycatych blondynkach, słowiankach - stwierdził Wojewódzki. 
Polki bardziej szanuję. Z Paulą spotykaliśmy się przez pół roku. Niestety, nie wyszło. Jestem singlem teraz.

Związek ze "Słowianką Donatana" rozpadł się. Dlaczego? To pytanie nie padło, jednak Gortat pokusił się o małą diagnozę, dlaczego tak trudno znaleźć mu kogoś na stałe.

 

Mam wrażenie, że byłbym dobrym ojcem. Ale muszę znaleźć kobietę, która będzie rozumiała moje cele, rzeczy do których dążę. Musi być tolerancyjna.

Jeżeli jesteście równie ciekawi, co Kuba, jak Gortat radzi sobie z "buzującym testosteronem", gdy nie spotyka się z kobietami, oto odpowiedź: 

Kiedyś był świerszczyki, gazetki. Teraz są różne strony w internecie, się wykupuje...

 

Program doczekał się też pewnej innowacji. W każdym odcinku Kuba Wojewódzki wybiera "najbardziej wieśniackie selfie" swojego gościa. W przypadku Gortata wybór padł na to:

 

 

ZI